Xiaomi Mi Watch Premium Edition - premiera odroczona do lutego 2020 roku

Xiaomi poinformowało, że najnowszy zegarek zadebiutuje nieco później.

Zegarek Xiaomi Mi Watch został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym miesiącu. Smartwatch pojawił się obok Xiaomi Mi CC9 Pro. Pierwszy inteligentny zegarek z logo Mi na obudowie został bardzo szybko porównany do Apple Watch'a ze względu na swoją kwadratową konstrukcję oraz koronkę znajdującą się na prawym boku, która od 2015 roku jest elementem rozpoznawalnym zegarków Apple Watch.

Xiaomi Mi Watch Premium Edition - premiera odroczona do lutego 2020 roku

Klasyczna wersja Xiaomi Mi Watch trafiła już do sprzedaży w zeszłym miesiącu. Cena w Chinach wynosi około 186 dolarów (około 700 zł netto). Jak widać zegarek, jak na Xiaomi tani nie jest, a pierwotnie obok niego pojawić się miał także Mi Watch Premium Edition z szafirowym wyświetlaczem oraz ramką wykonaną ze stali nierdzewnej. Na początku Xiaomi obiecywało, że sprzedaż modelu "premium" rozpocznie się do końca 2019 roku. Niestety wiemy już, że tak się nie stanie.

Xiaomi wydało specjalne oświadczenie dotyczące opóźnienia na portalu Weibo. Oto jego treść:

"Drodzy fani Mi

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie Xiaomi Watch Premium Edition. W tym miejscu chcielibyśmy przekazać Państwu nasze najszczersze przeprosiny. W celu zapewnienia lepszego komfortu użytkowania i bardziej adekwatnych stanów magazynowych, Xiaomi Watch Premium Edition, którego sprzedaż pierwotnie miała być uruchomiona pod koniec grudnia, została przesunięta na luty 2020 roku. Sprzedaż zostanie uruchomiona uruchomiona jednocześnie na oficjalnych kanałach, takich jak Xiaomi Mall, Xiaomi Youpin i Xiaomi Tmall.

Mamy nadzieję spełnić oczekiwania wszystkich i oddać wszystkim fanom zegarki Xiaomi oferujące lepsze doświadczenia z użytkowania. Jeszcze raz serdecznie przepraszamy za odroczenie tej sprzedaży."

Xiaomi chce wyprodukować większą ilość egzemplarzy, aby być przygotowanym na premierę. Producent chce dodatkowo zwiększyć również poziom kontroli jakości przy produkcji droższych modeli. Zegarek Mi Watch w wersji Premium Edition wyceniony został na CNY 1.999, co przekłada się na około 1100 zł netto.

Źródło: gsmarena.com, gizchina.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących