Xiaomi Power Bank - 10 400 mAh za...11 USD

Firma Xiaomi zaprezentowała przenośny akumulator Power Bank cechujący się pojemnością 10 400 mAh oraz bardzo niską ceną.

Smartfony poza wieloma zaletami posiadają jednak również pewną wadę. Chodzi o krótki czas pracy na baterii, co oznacza, że musimy je często ładować, a gdy naprawdę intensywnie z nich korzystamy, powtarzać ten proces nawet kilka razy dziennie. Co jednak zrobić, gdy nasz gadżet przestanie działać i nie mamy możliwości podłączenia go do gniazdka? Czy możemy się przed tym jakoś zabezpieczyć? Oczywiście. Wystarczy, że kupimy przenośny bank energii, czyli akumulator zamknięty w obudowie i dysponujący odpowiednimi złączami.

Xiaomi Power Bank

Przeglądając oferty sklepów internetowych możemy wybierać pomiędzy wieloma tego typu urządzeniami. Na ich tle wręcz niesamowicie prezentuje się jednak zaprezentowany właśnie przez firmę Xiaomi (znana z produkcji naprawdę fajnych smartfonów) Power Bank o pojemności 10 400 mAh. Urządzenie to korzysta z akumulatorów LG i Samsunga, które zamknięto w aluminiowej obudowie. Do dyspozycji użytkownika oddaje zarówno złącze micro-USB, jak i Lightning. Najważniejsze jednak, że charakteryzuje się też bardzo atrakcyjną ceną ustaloną na poziomie zaledwie...11 USD.

Zobacz również:

Xiaomi Power Bank zostanie wprowadzone do sprzedaży na rynku chińskim 10 grudnia. Niestety nic obecnie nie wiadomo o jego dostępności w innych krajach. Z pewności jednak zagości także z czasem na naszych rodzimych aukcjach.