Xiaomi Redmi Note 10 już jutro. Szykuje się kolejny świetny i tani smartfon

Już 10 lutego 2021 roku Xiaomi zaprezentuje najnowsze wcielenie Redmi Note. Co zaoferuje przystępny cenowo średniak z dużym ekranem?

Seria Redmi Note produkowana przez Xiaomi, a od niedawna przez Redmi to jedne z najlepiej sprzedających się smartfonów na rynku. W przystępnej cenie otrzymujemy świetne urządzenia z dużymi wyświetlaczami oraz zrównoważoną specyfikacją techniczną. Idealnym tego przykładem może być niezwykle popularny w Polsce Redmi Note 8T czy Redmi Note 8 Pro.

Redmi Note 9

Redmi Note 9

Xiaomi przekazało dziś, że jutro - 10 lutego 2021 roku o godzinie 10:10 czasu IST (Indyjski czas standardowy) zaprezentuje nowego przedstawiciela rodziny Redmi Note. W naszym kraju premierę będziemy mogli oglądać o godzinie 5:40 rano.

Nowe urządzenie zastąpi obecnego Redmi Note 9, który pojawił się w sklepach w maju 2020 roku.

Przy okazji zaproszenia na premierę Redmi Note 10, Xiaomi pochwaliło się, że na całym świecie sprzedano już ponad 200 milionów smartfonów z rodziny Redmi Note.

O samym Redmi Note 10 wiemy niewiele. Przecieki sugerują, że podobnie, jak rok i dwa lata temu na rynku pojawi się bazowy Redmi Note 10 i ulepszona wersja Redmi Note 10 Pro. Smartfony mają konkurować na rynku z najnowszymi modelami od Realme. Wszystko wskazuje na to, że Chińczycy zdecydują się na lekkie obniżenie ceny startowej.

Podobnie, jak w starszych modelach możemy liczyć na ekran Full HD wykonany w technologii IPS LCD, atrakcyjny design, dobrą jakość wykonania, najnowszego Androida, sporej baterii oraz wydajnych podzespołów.

Możliwe, że największą nowością w Redmi Note 10 będzie ekran ze wsparciem dla podwyższonej częstotliwości odświeżania, który znajdziemy w konkurencyjnych modelach od Realme.

Źródło: androidauthority.com