Xiaomi Redmi Note 11T zadebiutuje jako POCO?

Chińska marka może planować zmiany w identyfikacji swoich przyszłych produktów.

Xiaomi Redmi Note 11T zadebiutuje jako POCO?

Xiaomi 11 T / Źródło: Notebookcheck

Portal MySmartPrice dotarł do informacji, według których Xiaomi może zdecydować się na rebranding nadchodzących smartfonów. Mowa o modelach Xiaomi 11 T oraz Xiaomi 11 T Pro.

Spekulacje oparte są na nowych urządzeniach firmy POCO, których numery seryjne pojawiły się na liście FCC (Federal Communications Commission - odpowiedzialna za certyfikacje produktów elektronicznych sprzedawanych na terenie Stanów Zjednoczonych).

Zobacz również:

Numery smartfonów są takie same jak sygnatury wspomnianych wcześniej urządzeń Xiaomi. Nowe modele POCO mogą więc być w rzeczywistości zmodyfikowanymi Xiaomi 11T oraz 11T Pro. Wiemy również, że smartfony, których numery widnieją w FCC będą posiadały 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB lub 256 GB miejsca na pliki użytkownika.

Jeśli spekulacje na temat rebrandingu okażą się prawdziwe to możemy spodziewać się, że nowe urządzenia od POCO zostaną również wyposażone w baterie o pojemności 4300 mAh oraz opcje szybkiego ładowania o mocy 120 W. Taką specyfikację ma bowiem posiadać Xiaomi 11T Pro.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: