Xiaomi Redmi Note 2 - poznaliśmy zaskakujące wyniki sprzedaży

Xiaomi jest obecnie jednym z najważniejszych graczy na rynku smartfonów. Ich najnowszy produkt w postaci Xiaomi Redmi Note 2 spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez rynek, na co wskazują świetne wyniki sprzedaży którymi pochwalił się producent.

Chińskie Xiaomi to jedna z najbardziej liczących się marek w świecie smartfonów obok takich gigantów jak Apple, Samsung i Huawei. Najnowszy telefon w ofercie tej firmy, czyli Xiaomi Redmi Note 2, wygenerował sprzedaż na naprawdę dużym poziomie.

Xiaomi chwali się, że model Redmi Note 2 został kupiony w liczbie 800 tys. egzemplarzy. Nowy telefon znalazł tylu odbiorców w zaledwie 12 godzin od rynkowej premiery i stał się najlepiej sprzedającym się telefonem Xiaomi na rodzimym rynku.

Jak na razie Xiaomi wyprzedało w Chinach wszystkie egzemplarze swojego najnowszego telefonu wyposażonego w złącze Dual SIM. Kolejna partia po sprzedaniu pierwszych 800 tys. egzemplarzy ma pojawić się w sprzedaży już za tydzień, 24 sierpnia.

Xiaomi Redmi Note 2 cieszy się ogromną popularnością

Xiaomi Redmi Note 2 cieszy się ogromną popularnością

5,5-calowy Redmi Note 2 ma ekran o rozdzielczości Full HD i cechuje się bardzo dobrymi parametrami. Urządzenie napędza układ SoC marki MediaTek. Producent zdecydował się na procesor Heli X10 z ośmioma rdzeniami Cortex-A53, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej.

Specyfikacją Xiaomi Redmi Note 2 dopełniają dwa aparaty fotograficzne, którymi można wykonać fotografie o rozdzielczości 13 Mpix (aparat główny) lub 5 Mpix (kamerka do wideorozmów). Długi czas pracy z dala od gniazdka ma zapewnić akumulator o pojemności 3020 mAh.

źródło: gsmarena.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących