Xiaomi Redmi Note 8 Pro debiutuje w nowej wersji kolorystycznej

Redmi Note 8 Pro w kolorze Electric Blue został wprowadzony specjalnie na Black Friday i Cyber Monday.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro to sensownie wyceniony smartfon, który wyróżnia się przede wszystkich zastosowaniem 64 MP matrycy. Urządzenie na niektórych rynkach dostępne jest teraz w czterech wersjach kolorystycznych.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro debiutuje w nowej wersji kolorystycznej

Redmi Note 8 Pro w kolorze Electric Blue został zaprezentowany przez Xiaomi 29 listopada 2019 roku specjalnie na Black Friday oraz Cyber Monday. Urządzenie sprzedawane będzie od 29 listopada do 2 grudnia 2019 roku. W chwili obecnej smartfon dostępny jest jedynie w Indiach. Nie wiemy czy Xiaomi zdecyduje się na dalszą sprzedaż niebieskiego Redmi Note 8 Pro oraz czy urządzenie w tej wersji trafi na inne rynki.

Redmi Note 8 Pro Electric Blue względem podstawowych konfiguracji różni się jedynie kolorystyką obudowy. Smartfon dostarczany jest w podstawowej opcji z 6 GB pamięci operacyjnej i 64 GB wbudowanej pamięci masowej. Topowa wersja posiada 8 GB pamięci operacyjnej i 128 GB wbudowanej pamięci masowej. W Indiach podstawowy model kosztuje Rs 14,999 (około 825 zł netto), a droższa wersja Rs 17,999 (około 990 zł netto).

To nie pierwsza aktualizacja Redmi Note 8 Pro. Wcześniej pod koniec listopada Xiaomi wprowadziło kolejne wersje kolorystyczne. Mowa Redmi Note 8 Pro w kolorze Ocean Blue i Dark Sea Blue.

Specyfikacja techniczna Redmi Note 8 jest nieco kontrowersyjna, ponieważ Xiaomi zdecydowało się na zastosowanie układu MediaTek Helio G90T zamiast popularnego procesora Qualcomm Snapdragon 710/712/730/730G. W sieci pojawiło się tyle plotek, że samo Xiaomi postanowiło jasno i wyraźnie poinformować, że nie planuje produkcji modelu Redmi Note 8 Pro z układem Qualcomm Snapdragon 730.

Smartfon wyróżnia się dużym akumulatorem o pojemności 4500 mAh, który ładowany jest za pomocą szybkiej 18 W ładowarki przewodowej. Redmi Note 8 Pro pracuje pod kontrolą Androida 9.0 Pie z nakładką MIUI 11. Producent planuje aktualizację do Androida 10 w najbliższym czasie.

Źródło: 91mobile.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących