Xiaomi Redmi Note 8 Pro - limitowana wersja World of Warcraft

Najnowszy smartfon Redmi dostanie kilka wersji specjalnych. Ucieszą one fanów World of Warcraft.

Xiaomi nie zaprezentowało jeszcze Redmi Note 8, ale firma już poinformowała, że pojawią dwie wersje specjalne World of Warcraft. Zostaną one zaprezentowane już 29 sierpnia 2019 roku. Firma zamieściła ogłoszenie na Weibo, a informacje zostały potwierdzone dodatkowo przez Android Authority.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro - limitowana wersja World of Warcraft

Podczas, gdy nie wiemy jeszcze oficjalnie, jak będzie wyglądał telefon oraz jaką specyfikację techniczną zaoferuje zdjęcia ukazują pudełka limitowanych wersji Redmi Note 8. Można się z nich wywnioskować, że jedno urządzenie będzie czarno-czerwone, a drugie biało-niebieskie.

Produkcja limitowanej wersji World of Warcraft Redmi Note 8 od Xiaomi może sugerować, że w przyszłości pojawi się mobilna wersja gry lub producent zamierza pozycjonować nowego Redmi Note'a, jako smartfon, który dobrze radzi sobie w grach.

Redmi od początku bieżącego roku jest podmarką Xiaomi, która oferuje przystępne cenowo smartfony. Ich konstrukcja jest bardzo spokrewniona z innymi modelami od Xiaomi. Korzystają one również z tej samej nakładki - MIUI.

Posty na Weibo sugerują, że limitowana wersja Redmi Note 8 zostanie wypuszczona na 15 lecie powstania gry World of Warcraft, która pojawiła się na rynku w 2004 roku.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro - limitowana wersja World of Warcraft

Źródło: techadvisor

Posty na portalu Weibo są obecnie coraz bardziej popularnym sposobem na informowanie o przyszłych premierach. Xiaomi coraz częściej wykorzystuje serwis, aby wywołać szum medialny dotyczący nowych urządzeń.

Część użytkowników z Europy zapewne dziwi się, że zaledwie po kilku miesiącach od premiery świetnie przyjętego Redmi Note 7 producent decyduje się na prezentacje następcy. Przypominamy, że na rynku Chińskim klienci wymieniają swoje telefony znacznie częściej, niż w Europie. Kupują oni tańsze smartfony, a dwuletnie plany abonamentowe nie są tam popularne. Dodatkowo na rynku azjatyckim usługi Google nie są tak popularne, jak w Europie.

W chwili obecnej nie wiemy, czy Redmi Note 8 i Note 8 Pro pojawią się oficjalnie poza granicami Chin. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że limitowana wersja nie pojawi się w Europie, a jej zakup nawet w Chinach będzie utrudniony. Zwykły Redmi Note 8 powinien pojawić się na starym kontynencie niedługo po Chińskiej premierze.