Xiaomi chwali się Redmi Note 10. To smartfon warty grzechu!

Oficjalna premiera odbędzie się dopiero w marcu, ale Xiaomi podgrzewa atmosferę udostępniając kolejne informacje na temat nadchodzącego Redmi Note 10.

Smartfony z rodziny Redmi Note to jedne z najpopularniejszych smartfonów. Świadczą o tym wyniki sprzedażowe, a także statystyki naszego portalu. Wynika z nich, że najpopularniejszymi urządzeniami mobilnymi wśród czytelników PCWorld są iPhone, Redmi Note 9 oraz Redmi Note 8 Pro.

Plakat promujący Redmi Note 10

Plakat promujący Redmi Note 10

Nadchodzący model z rodziny Redmi Note będzie jednym z najciekawszych średniaków pierwszej połowy 2021 roku. Jeżeli zamierzasz kupić smartfona za około 1000-1200 zł zdecydowanie warto zaczekać na nadchodzące modele od Redmi.

Z najnowszych przecieków udostępnionych przez Mukul'a Sharma na Twitterze dowiadujemy się kolejnych informacji o nadchodzącym średniaku.

Sharma potwierdził, że smartfon otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon z literką G na końcu. Wiemy, że będzie to model z serii 700. Prawdopodobnie Redmi sięgnie po Snapdragona 732G.

Smartfon zaoferuje również sporą baterię o pojemności 5050 mAh z szybkim ładowaniem oraz wysokiej klasy ekran wykonany w technologii AMOLED.

Na materiałach promocyjnych widać, że Redmi zamierza chwalić się nowym wyświetlaczem. Przecieki sugerują, że został on wyposażony w 240 Hz próbkowanie dotyku, które zmniejszy czas reakcji panelu.

W wyświetlaczu umieszczono pojedynvcz aparat do selfie.

Co ważne nowy średniak od Xiaomi zostanie wykonany ze szkła i aluminium, a obudowa otrzyma certyfikat IP52, który potwierdza odporność na zachlapania.

Premiera Redmi Note 10 odbędzie się w Indiach już 4 marca 2021 roku.

Źródło: Twitter.com