Xiaomi pokazuje możliwości 50-krotnego zoomu Mi CC9 Pro oraz interfejs Mi Watch

Xiaomi zaprezentowało kilka nowych informacji na temat nadchodzącego smartfona Mi CC9 Pro. Możemy obejrzeć na filmiku, jak wygląda w praktyce zoom x50.

Xiaomi pokazało biały wariant Mi CC9 Pro (grafika powyżej). Potwierdzono od razu zaokrąglone narożniki wyświetlacza, a także wejście słuchawkowe 3,5 mm. Wspomniany na początku zoom x50 prezentuje poniższy filmik. Mi CC9 Pro ma znaleźć się na rynku 10 listopada 2019 roku.

Zaprezentowano także interfejs, jaki będzie mieć smartwatch Mi Watch, potwierdzając zarazem, że urządzenie będzie napędzać procesor Qualcomm Snapdragon Wear 3100. Dzięki wsparciu dla eSIM i wbudowanemu głośnikowi będzie można korzystać z zegarka do prowadzenia rozmów odbieranych na smartfonie. Złośliwi zauważają, że Mi Watch wygląda jak klon Apple Watch, ale ma bardziej ostrzejszy design. Jak prezentuje się używanie inteligentnego zegarka w praktyce, pokazuje poniższy filmik. Interfejs ma oficjalną nazwą MIUI for Watch i przypomina "pomniejszony" interfejs doskonale znanej ze smartfonów nakładki MIUI.

Wszystkie znana jak dotąd informacje na temat tego urządzenia zebraliśmy w osobnym artykule. Wciąż jednak czekamy na potwierdzenie oficjalnej ceny.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących