Xiaomi w Polsce idzie jak burza. Chińczycy otwierają kolejny salon. Tym razem w Poznaniu

Ofensywa chińskiej marki w największych polskich miastach trwa w najlepsze. Już w najbliższy weekend nowy oficjalny salon produktów Xiaomi zostanie otwarty w Poznaniu. Na odwiedzających czeka masa atrakcyjnych promocji, niestety mocno ograniczonych pod względem liczby egzemplarzy. Stąd warto będzie stawić się na miejscu jak najwcześniej.

Salon Xiaomi - Mi Store

W sobotę 20 października salon Mi Store zostanie otwarty w centrum handlowym Posnania. Będzie już czwartym oficjalnym salonem Xiaomi w Polsce (po Wrocławiu, Krakowie i Warszawie). Jedną z największych promocji czekających na pierwszych klientów w Poznaniu będzie nowy smartfon Pocophone F1 za jedyne 999 zł (normalna cena to 1499 zł, zatem mamy 500 zł w kieszeni). Niestety przygotowano jedynie 10 egzemplarzy tego urządzenia w tak niskiej cenie.

Na szczęście odwiedzający centrum handlowe Posnania przy ulicy Pleszewskiej 1 będą mogli kupić w atrakcyjnych cenach również inne produkty marki Xiaomi, a będzie w czym wybierać.

Zobacz również:

  • Chcesz korzystać z Xiaomi Pay? Oto wszystkie polskie banki, które obsługują płatności zbliżeniowe Xiaomi

Na otwarcie poznańskiego salonu, które przewidziano na godzinę 11:00 zapowiadane są promocje na smartfon Redmi S2 za 499 zł, smart zegarek Amazfit Bip za 249 złotych, opaskę fitness Mi Band 3 za 99 zł, słuchawki Mi Headphones Comfort za 119 zł, przystawkę do telewizora Mi TV Box za 249 zł, powerbank Mi Power Bank 2S za 49 zł, lampę Mi LED Desk Lamp za 99 zł, oczyszczacz powietrza Air Purifier 2 za 399 zł i robot odkurzający Mi Robot Vacuum za 999 zł. Przygotowano po 100 sztuk każdego z powyższych produktów w promocyjnych cenach.

Warto przypomnieć, że salon Mi Store w Krakowie znajduje się w centrum handlowym Serenada. Wrocławski sklep mieści się w Pasażu Grunwaldzkim, zaś stołeczną placówkę ulokowano w Arkadii, gdzie wcześniej mieściła się jedynie niewielka wysepka w korytarzu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: