Xiaomi wkracza do Polski! No i co z tego? Smartfona i tak nie kupisz...

W Polsce otworzono pierwszy oficjalny sklep sprzedający gadżety sygnowane marką Xiaoyi "należącą do rodziny Xiaomi".

Xiaomi to jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych na świecie. Na wielu polskich portalach pojawiła się właśnie oczekiwana przez wielu konsumentów informacja, że chiński producent traktując Polskę jak bramę do Europy postanowił w naszym kraju jako pierwszym stworzyć oficjalną sieć dystrybucji.

Oficjalny sklep chińskiego producenta dostępny jest pod adresem xiaoyi.pl. Obecna jego oferta jest mocno ograniczona. Znajdziemy w nim bowiem zaledwie dwie kamery - Yi Home Camera (zdalne monitorowanie domu) i Yi Action Camera (kamera sportowa) - oraz przeznaczone dla nich akcesoria takie jak wodoodporna obudowa, czy zestaw Yi Selfie Stick + Pilot.

Zobacz również:

  • Najlepsze promocje na urządzenia Xiaomi w RTV Euro AGD [17.01.2022]
  • Xiaomi MI Smart Air Fryer frytkownica z Lidla - czym jest i czy warto kupić?
  • Apple z nowinką - okulary w cenie Twojego samochodu

Wyłącznym dystrybutorem Xiaoyi w Polsce jest firma JBTS.

Zaraz zaraz...Xiaoyi!?

No właśnie. Bardziej wnikliwi czytelnicy z pewnością od razu zauważyli, że w adresie sklepu chińskiej firmy próżno szukać słowa Xiaomi. Cóż to więc takiego jest Xiaoyi?

"Xiaoyi to marka należąca do rodziny Xiaomi, chińskiego giganta produkującego elektronikę użytkową. Naszą filozofią jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Marzymy, aby dać ludziom możliwość realizowania własnych pasji i pomysłów. Łamiąc wszystkie dotychczasowe bariery i ograniczenia sprawiamy, że „niemożliwe” staje się możliwe. Z nami możesz skoczyć na głęboką wodę. Xiaoyi to nie tylko gadżety, to styl życia." - czytamy na stronie xiaoyi.pl.

Tych wszystkich, którzy ucieszyli się z możliwości kupienia w oficjalnej dystrybucji atrakcyjnego cenowo smartfona Xiaomi, np. zaprezentowanego właśnie modelu Redmi 3 musimy więc rozczarować: na polskiej stronie Xiaoyi , podobnie jak na jej chińskiej wersji, nie znajdziecie produktów sygnowanych marką Xiaomi...