Xiaomi zaprezentuje flagowca z obudową wykonaną z ceramiki

Nowy, flagowy smartfon od Xiaomi upodobni się do serii Mi Mix. Urządzenie zaoferuje obudowę wykonaną z ceramiki.

Od pewnego czasu wiemy, że Xiaomi pracuje nad jeszcze jedną wersją smartfona z flagowej rodziny Mi 10. Będzie to topowa odmiana droższa od Mi 10 Pro. Jak widać nie tylko Samsung lubi podnosić ceny. Przypominamy, że Xiaomi Mi 10 około dwóch razy droższy od Xiaomi Mi 9.

Xiaomi Mi 10

Xiaomi Mi 10

Nadchodzący smartfon ma być topowym smartfonem Xiaomi na 2020 roku. Podczas, gdy czekamy na oficjalną prezentację tego urządzenia założyciel Xiaomi - Lei Jun za pośrednictwem Weibo przekazał, co zaoferuje nowe urządzenie.

Lei Jun odwołuje się do ceramicznej wersji Xiaomi Mi Mix 2. Założyciel chińskiego giganta ma ostatnimi czasy słabość do tego nie najnowszego już modelu. Na przestrzeni ostatnich tygodni Jun kilkukrotnie wspominał cechy charakterystyczne Mi Mix'a 2. Każda z wiadomości, jakie pojawiły się w mediach społecznościowych podkreśla wyjątkowość ceramicznej obudowy specjalnej wersji Mi Mix 2.

Wpis założyciela Xiaomi na Weibo

Wpis założyciela Xiaomi na Weibo

Bardzo możliwe, że luksusowa wersja Xiaomi Mi 10 również zaoferuje obudowę wykonaną z ceramiki.

O ceramicznej obudowie w nadchodzącym urządzeniu Xiaomi wspominał również Digital Chat Stadion. Przekazał on, że próbka inżynieryjna flagowca posiada ceramiczną obudowę. W chwili obecnie nie wiemy jeszcze, jak nazywać się będzie nadchodzący smartfon, ale otrzymał o numer modelu M2007J1SC i przeszedł już certyfikację w Chinach. Urządzenie zaoferuje super szybkie 120 W ładowanie. Mówi się o obecności modemu sieci 5G i sporej baterii o pojemności 5500-6000 mAh.

W chwili obecnej nie wiemy jeszcze kiedy Xiaomi zdecyduje się zaprezentować swojego topowego flagowca z rodziny Mi 10.

Sprawdź, ile kosztuje Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Źródło: gizchina.com