Xiaomi zaprezentuje nowe produkty 14.11.2019 w Warszawie

Xiaomi Mi CC9 Pro - które na globalnym rynku będzie sprzedawane jako Mi Note 10 - zostanie pokazane oficjalnie w Warszawie.

O Xiaomi Mi CC9 Pro pisaliśmy parokrotnie - smartfon zwraca uwagę 50-krotnym zoomem, a materiały promocyjne potwierdzają topową specyfikacje techniczną. 31 października na polskiej stronie producenta ogłoszono Halloweenowy konkurs, w którym główną rolę pełniło zamieszczone na stronie zdjęcie (poniżej) - w oryginale ma rozdzielczość 12032 x 902 pikseli i wagę 71,8 MB! Co najciekawsze, to właściwości tej fotografii, które można sprawdzić po ściągnięciu.

Xiaomi zaprezentuje nowe produkty 14.11.2019 w Warszawie

Jak się okazuje, została ona wykonana za pomocą modelu Mi Note 10 Pro, o którym jak dotąd żadnych informacji nie było. Dziś ogłoszono pokazanie nowych urządzeń 14 listopada - spodziewamy się zobaczyć zarówno Note 10, jak i Note 10 Pro. Wcześniej, 6 listopada, Xiaomi ma zaprezentować je w Hiszpanii, a już jutro w Chinach nastąpi premiera Mi CC9. Nie wiemy jak na razie, czym będzie różnić się jedna wersja Note 10 od drugiej, ponieważ już podstawowa ma doskonałe podzespoły i aparaty, więc Pro powinno być jeszcze bardziej zaawansowane.

Każdy może wziąć udział w warszawskim pokazie nowych modeli Xiaomi. Aby dostać zaproszenie na event, należy zgłosić się do wydarzenia i odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Dlaczego chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu?

2. Jaki produkt Xiaomi jest Twoim zdaniem najlepszy i dlaczego?

Wszystkie szczegóły dotyczące spotkania znajdują się na tej stronie.