'Xpand Rally' MP demo w sierpniu

Jak poinformował Techland - producent 'Xpand Rally' - 12 sierpnia zostanie udostępnione w Internecie oficjalne demo gry przeznaczone do rozgrywek wieloosobowych. Premiera gry przewidziana jest na 24.09.2004 r.

W wersji demonstracyjnej gry dostępny będzie jeden samochód oraz dwie trasy, a gracze do wyboru będą mieli dwa 'modele' zachowania samochodu: symulacyjny i zręcznościowy. Oprócz zwykłych rajdów (wyścig z czasem) i wyścigów 'head to head' (z kolizjami) możliwa będzie również rozgrywka w trybie 'free style', pozwalająca na walkę na całej mapie bez ograniczeń co do wytyczonej trasy. Dzięki możliwości regulacji głównych podzespołów samochodu nawet w demie będzie można dopasować większość z nich do warunków panujących na trasie i indywidualnych preferencji. Dodatkowo, demo pozwalało będzie na stawanie własnych serwerów gry (w Internecie i w sieci lokalnej.

Pełna wersja 'Xpand Rally' poza trybem 'multiplayer' oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami i ponad 700 częściami do tuningu samochodów oraz tryb single race. Gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup. Główne atuty gry to przede wszystkim fotorealistyczna grafika tras, umieszczonych w 5 zróżnicowanych krajobrazach, dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, realistyczny model uszkodzeń oraz symulacja obrażeń kierowcy i w końcu zastaw narzędzi edycyjnych dołączanych do gry, umożliwiący tworzenie własnych tras.

Techland potwierdził również, że data wydania gry ustalona na 24.09.2004 r. nie uległa zmianie.

Szczegółowe informacje o grze znajdziecie na oficjalnej stronie WWW 'Xpand Rally'.


Zobacz również