Xpand Rally - demo SP do pobrania!

Po pozytywnym przyjęciu przez graczy dema wyścigów Xpand Rally w wersji {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2151&sys=gry}}multiplayer{{/a}}, firma Techland udostępniła również wersję przeznaczoną do rozgrywek w trybie gry pojedynczej. 'Xpand Rally Single Player Demo' umożliwia graczom ściganie się dwoma samochodami na trzech różnych trasach.

Wśród dostępnych w wersji demonstracyjnej tras z najdziemy dwie rajdowe i jedną dla trybu 'freestyle'. Demo oferuje do wyboru dwa samochody - oskę o mocy początkowej 180 koni oraz WRC z napędem na cztery koła o mocy 300 koni mechanicznych. Oba te samochody dostępne są w 5 różnych wersjach malowań. Podobnie jak pełna wersja gry demo to umożliwia tuning i modyfikacje samochodów. Atrakcją dema jest możliwość zmiany zarówno pory dnia, o której rozpocznie się wyścig jak i pogody podczas wyścigu. Wraz z rozbudowanym systemem powtórek, który oferuje kilka różnych kamer i efektów specjalnych gracze maja możliwość nagrywania powtórek do pliku AVI. Opcja ta pozwala na publikowanie swoich najlepszych przejazdów jako filmów oraz montowanie własnych rajdowych teledysków!

{z:9056}}W pełnej wersji Xpand Rally gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu. Poza trybem single race, finalna wersja gry oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb multiplayer. Niewątpliwym atutem gry jest zastaw narzędzi edycyjnych umożliwiający tworzenie własnych tras i dodawanie ulubionych samochodów.

Xpand Rally wjedzie do sklepów 24.09.2004r.

Demo gry

Demo Multiplayer

Więcej informacji o grze


Zobacz również