Xpand Rally - dodatkowe modele samochodów

Techland, producent Xpand Rally zdradza, że wkrótce po wydaniu gry będą dostępne do pobrania z Internetu modele dodatkowych samochodów rajdowych.

"Już na początku bieżącego roku po publikacji pierwszych materiałów informujących o narzędziach edycyjnych w Xpand Rally otrzymaliśmy wiele e-maili z pytaniami dotyczącymi możliwości tworzenia tras oraz dodawania własnych samochodów do gry." - mówi Adam Tutaj szef marketingu w Techlandzie - "Postanowiliśmy wykorzystać zainteresowanie "moderów" i już teraz zaprosiliśmy ich do współpracy. Spośród wszystkich chętnych do tworzenia własnych modeli wybraliśmy grupę kilku osób, które od dziś pracują nad modelami swoich ulubionych samochodów rajdowych. Dzięki temu jest duża szansa, że wkrótce po premierze udostępnione zostaną w Sieci do pobrania stworzone przez fanów dodatki zawierające nowe samochody rajdowe do gry."

Warto dodać jeszcze, że już wkrótce Techland zaproponuje wszystkim zainteresowanym narzędziami edycyjnymi 'Xpand Rally', przedpremierowe wykorzystanie edytora do odtwarzania odcinków znanych tras rajdowych, które będzie można następnie wczytywać do gry.

Wraz z 'Xpand Rally' gracze otrzymają pełen zestaw narzędzi edycyjnych umożliwiających modyfikacje istniejących i tworzenie zupełnie nowych tras oraz dodawanie do gry własnych samochodów. Techland zapowiada, że wszystkie trasy oraz samochody wykonane przez fanów gry, spełniające wymagania techniczne i jakościowe będą mogły być udostępnione na oficjalnej stronie http://www.xpandrally.com.


Zobacz również