Xpand Rally niebawem w sklepach

Jak poinformowała firma Techland, zakończono już prace nad cekawie zapowiadajacą się grą wyścigową 'Xpand Rally'. Gra jest już w tłoczni i we wrześniu trafi do rąk graczy w całej Europie.

'Xpand Rally' w wersji na PC ukaże się w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce, 24 września 2004 roku. W polskiej wersji językowej wystąpił profesjonalny pilot, wielokrotny rajdowy mistrz Polski i Europy Jarosław Baran. Poza krajowym pilotem gracze będą mogli wybrać również głos niemieckiej legendy rajdów Petera Diekmanna - zdobywcy tytułu rajdowego mistrza świata wraz Kennethem Erikssonem. Dla tych, którzy preferują pilotów anglojęzycznych dostępny będzie oryginalny głos angielskiego pilota XR.

'Xpand Rally' oferować będzie również rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami i ponad 800 częściami do tuningu samochodów, oraz tryb single race. Gracze do wyboru otrzymają 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup. 'Xpand Rally' to także fotorealistyczna grafika tras umieszczonych w 5 zróżnicowanych krajobrazach, w pełni dynamiczne i interaktywne otoczenie tras, realistyczny model uszkodzeń oraz symulacja obrażeń kierowcy. W 'Xpand Rally' nie zabraknie również trybu multiplayer oraz zastawu narzędzi edycyjnych dołączanych do gry, umożliwiających tworzenie własnych tras.

W Polsce gra ukaże się 24 września w cenie 99,00 złotych.

Więcej informacji


Zobacz również