Xpand Rally w sklepach!

Zgodnie z zapowiedziami producenta, do sklepów zarówno w całej Polsce, jak i w większości krajów europejskich trafiła znakomicie zapowiadająca się polska gra wyścigowa Xpand Rally.

Oficjalna polska cena Xpand Rally to 69,90 zł, podczas gdy za granicą gra kosztuje 40 euro. Techland w ten sposób premiuje rodzimych graczy i umożliwia wszystkim fanom gier samochodowych ściganie się na polskich trasach.

Xpand Rally oferuje graczom do wyboru 35 rajdowych samochodów podzielonych na 8 grup i ponad 800 części do tuningu. Poza trybem single race, finalna wersja gry oferuje także rozbudowany tryb kariery z ponad 70 wyścigami oraz tryb multiplayer. Niewątpliwym atutem gry jest zastaw narzędzi edycyjnych umożliwiający tworzenie własnych tras i dodawanie ulubionych samochodów.

Wraz z premierą gry rusza ogólnopolski konkurs na najlepszy czas pojedynczego okrążenia - zatytułowany 'Xpand Rajd'. Szczegóły rywalizacji dostępne będą od poniedziałku na oficjalnej stronie gry pod tym adresem . Poniżej główne zasady dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć wszystko już teraz.

Odcinki specjalne

W największych centrach handlowych i sklepach z grami komputerowymi w całej Polsce, począwszy od soboty, dostępne będą stanowiska rajdowe, gdzie każdy będzie mógł spróbować własnych sił jako kierowca Xpand Rally.

Pierwsze dwa odcinki wystartują we Wrocławiu gdzie powstało Xpand Rally. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy od godziny 10:00 w sobotę i niedzielę (25 i 26 września) do Media Markt w Centrum Handlowym Bielany Park. Trzy pierwsze miejsca z soboty i niedzieli nagrodzone zostaną atrakcyjnymi nagrodami bezpośrednio na miejscu rozgrywki.

Super Odcinek Specjalny

10 najlepszych kierowców z każdego odcinka odbywającego się w kolejnych miastach weźmie udział w finałowym Super Odcinku Specjalnym. W ten sposób wyłoniony zostanie ogólnopolski mistrz Xpand Rally. Wśród głównych nagród SOS do wygrania będą między innymi: fotelik rajdowy Xpand Rally z możliwością przymocowania kierownicy, kierownica Logitech oraz karty graficzne.


Zobacz również