Xperia M, czyli budżetowy model Sony przeceniony w Orange

Obecnie topowym modelem telefonu w ofercie firmy Sony jest najnowsza Xperia Z1, która w wolnej sprzedaży dostępna jest w cenie 2599zł. Wiele osób poszukuje jednak znacznie tańszych smartfonów. W ofercie japońskiego producenta w segmencie zwanym mid-end stosunkiem ceny do jakości wyróżnia się model nazwany Xperia M. Warto mu się bliżej przyjrzeć, zwłaszcza że obecnie oferowany jest w promocyjnej cenie przez operatora komórkowego Orange.

Xperia M to smartfon wyprodukowany przez japońską firmę Sony o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości. Trafił do sprzedaży w sierpniu tego roku. Charakteryzuje się czterocalowym ekranem o rozdzielczości 480 a 854 pikseli oraz dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Plus o taktowaniu 1 GHz, który wspiera 1 GB pamięci RAM.

Smartfon Xperia M został wyposażony do tego w akumulator o pojemności 1750 mAh, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz slot na karty microSD. Za zdjęcia odpowiada aparat robiący fotografie w rozdzielczości 5 megapikseli z autofocusem, stabilizacją obrazu oraz diodą doświetlającą. Oczywiście standardowe moduły łączności, czyli Wi-Fi, Bluetooth 4.0 oraz czujnik GPS także są w standardzie. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1 Jelly Bean.

Xperia M, czyli budżetowy model Sony przeceniony w Orange
Na stronie Orange pojawiła się informacja o nowej promocji. Smartfon Sony Xperia M można kupić teraz za złotówkę przy taryfie Smart Plan Multi zobowiązując się do płacenia przez dwa lata 69,90 złotych za abonament. Można dzięki tej ofercie zaoszczędzić ponad 200 złotych. Do tej pory przy tej wysokości opłacie miesięcznej telefon kosztował 209 złotych. Promocja potrwa tydzień i obejmuje też kilka innych modeli smartfonów, nie tylko od Sony.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!
  • Aplikacje i Gry na iOS za darmo. Promocje, obniżki, przeceny [18.10.2021]