Xperia Z1 wytypowana do konkursu „Testuj z Orange”. Skusicie się?

Xperia Z1 to najnowszy flagowy smartfon Sony, który spotyka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Jeżeli jesteś jednym z nich możesz wziąć udział w konkursie „Testuj z Orange” i wygrać to świetnie się prezentujące urządzenie. Podobna oferta przygotowana została dla osób stawiających na platformę Windows Phone, którym do dyspozycji zostanie oddana debiutująca właśnie na polskim rynku Nokia Lumia 1020.

18 września odbyła się konferencja Nokii zapowiadająca wprowadzenie na rynek polski (od dzisiaj) smartfona Nokia Lumia 1020. Urządzenie to zostało wycenione na 2899 zł i będzie dostępne w trzech kolorach: żółtym, białym oraz czarnym.

Podczas prezentacji urządzenia, które pojawić ma się wkrótce w ofercie Orange i T-Mobile, dowiedzieliśmy się również, że w przyszłym tygodniu Nokia Lumia 1020 będzie bohaterem kolejnego konkursu „Testuj z Orange” organizowanego oczywiście przez pierwszego z wspomnianych operatorów. Co interesujące, nieco później jego rzecznik prasowy, Wojciech Jabczyński, poinformował na blogu, że sprzęt fińskiego producenta będzie miał towarzystwo w postaci budzącego ogromne zainteresowanie najnowszego flagowego smartfona Sony - modelu Xperia Z1.

Xperia Z1 oraz Lumia 1020 dostępne będą w liczbie 40 sztuk (po 20 sztuk) z czego połowa trafi w ręce uczestników konkursu. Aby jednak otrzymać szansę przetestowania któregoś z tych smartfonów należy się najpierw zarejestrować. Chętni będą mogli to zrobić "po weekendzie" wchodząc na tę stronę