Yahoo: darmowe konta pocztowe o pojemności 100 MB

Amerykański gigant internetowy poinformował w poniedziałek, że zwiększy pojemność skrzynek pocztowych 25 razy. Tym samym użytkownicy, którzy do tej pory korzystali z 4 MB kont będą mogli z powodzeniem zapełnić je wiadomościami do 100 MB łącznej wielkości. Zwiększy się również maksymalny rozmiar przesyłanego listu. Modyfikacjom ulegną również konta płatne.

Informację podała AP. Zwiększenie przez Yahoo! pojemności oferowanych skrzynek poczty elektronicznej to początek walki z usługą Gmail przygotowywaną przez Google. Przypomnijmy, że 31 marca wyszukiwarka poinformowała o planach wprowadzenia 1 GB darmowych skrzynek e-poczty. Odpowiedzią Yahoo! jest 25-krotne zwiększenie rozmiarów obecnych kont. Bezpłatnie użytkownicy mogą korzystać z 100 MB skrzynek. Co więcej, mogą teraz przesyłać sobie wiadomości o rozmiarach do 10 MB (wcześniej list mógł mieć maksymalnie 3 MB).

Yahoo! ma również dobre wiadomości dla użytkowników, którzy korzystają z płatnych kont. Skrzynki typu premium, które dotychczas miały od 25 do 100 MB pojemności (płacono za nie rocznie od 29,99 USD do 59,99 USD) zostały zwiększone do 2 GB.

Więcej informacji:

http://yahoo.com