Yahoo! udostępnia nowy serwis pocztowy

Portal Yahoo! wprowadza nową wersję swojego serwisu pocztowego. Oferuje ona silną integracje z różnymi serwisami społecznościowymi, sporo nowych funkcji oraz możliwość korzystania ze specjalnych aplikacji.

Serwis pocztowy Yahoo! ma 284 mln użytkowników. Są oni zapraszani do zaktualizowania usługi. Dla wszystkich nowa poczta zostanie oddana do użytku w ciągu najbliższych tygodni. Yahoo! przygotowało specjalny film demonstrujący jej nowe możliwości.

Yahoo! Mail jest silnie zintegrowane z serwisami społecznościowymi takimi jak Facebook i Twitter. Z poziomu poczty można umieszczać w nich wiadomości oraz przeglądać i dzielić się ze znajomymi pojawiającymi się w nich nowościami. Tę możliwość daje nowa karta Updates.

Zobacz również:

  • Najlepsza darmowa poczta e-mail 2023 - najciekawsze propozycje
  • Od teraz możesz śledzić przesyłki na telefonie za pomocą aplikacji Gmail. Jest jednak pewien haczyk

Zaktualizowany serwis pocztowy pozwala także na czatowanie z różnymi użytkownikami Facebooka, Windows Live i Yahoo! Messengera. Oferuje również możliwość dostosowania jego wyglądu za pomocą 50 różnych tematów i papeterii.

Yahoo! Mail korzysta też z aplikacji takich jak All My Purchase, która pozwala śledzić internetowe zamówienie. Unsubscriber jest natomiast narzędziem ułatwiającym przerywanie subskrypcji newsletterów, a aplikacja YouSendIt pozwala na dołączanie dużych plików do wiadomości. Niedługo pojawią się także aplikacje serwisów PayPal i eBay.