Yakuza 2 w drodze do Europy

Po miesiącach spekulacji wreszcie wszystko stało się jasne. Sega oficjalnie potwierdziła, że znany japoński hit, Yakuza 2, będzie miał swoją premierę w Europie.

Zarówno pierwsza jak i druga część gry okazała się wielkim sukcesem na PlayStation 2 w Japonii. Niestety, gracze z Europy, do tej pory nie mieli okazji poznać drugiej części gry. Producent argumentował to słabym poziom sprzedaży "jedynki". Koniec końców nie było nawet wiadomo, czy tytuł ten w ogóle ukaże się na starym kontynencie.

Yakuza 2 w drodze do Europy

Teraz nareszcie Sega oficjalnie potwierdziła wydanie gry. Termin nie jest na razie dokładnie znany, jednak wiadomo że gracze z Europy ujrzą tytuł Yakuza 2 na sklepowych półkach na 100 procent.

Gra Yakuza pozwala graczowi na robienie kariery w szeregach japońskiej mafii. W dużej mierze gra podobna jest do znanego nam bardzo dobrze Grand Theft Auto.

Podczas gdy gracze w Europie czekają na wydanie drugiej części gry, Japończycy mogą już kupować tytuł Yakuza 3. Pozwala on dodatkowo graczom na poznanie historii japońskiej mafii, cofając fanów aż do czasów feudalnych.