Yakuza 2 w drodze do Europy

Po miesiącach spekulacji wreszcie wszystko stało się jasne. Sega oficjalnie potwierdziła, że znany japoński hit, Yakuza 2, będzie miał swoją premierę w Europie.

Zarówno pierwsza jak i druga część gry okazała się wielkim sukcesem na PlayStation 2 w Japonii. Niestety, gracze z Europy, do tej pory nie mieli okazji poznać drugiej części gry. Producent argumentował to słabym poziom sprzedaży "jedynki". Koniec końców nie było nawet wiadomo, czy tytuł ten w ogóle ukaże się na starym kontynencie.

Teraz nareszcie Sega oficjalnie potwierdziła wydanie gry. Termin nie jest na razie dokładnie znany, jednak wiadomo że gracze z Europy ujrzą tytuł Yakuza 2 na sklepowych półkach na 100 procent.

Gra Yakuza pozwala graczowi na robienie kariery w szeregach japońskiej mafii. W dużej mierze gra podobna jest do znanego nam bardzo dobrze Grand Theft Auto.

Podczas gdy gracze w Europie czekają na wydanie drugiej części gry, Japończycy mogą już kupować tytuł Yakuza 3. Pozwala on dodatkowo graczom na poznanie historii japońskiej mafii, cofając fanów aż do czasów feudalnych.


Zobacz również