Yarrr! Finał pirackiej sagi od Artifex Mundi!

Nightmares from the Deep 3: Davy Jones, finał wielokrotnie nagradzanej pirackiej sagi Artifex Mundi, ma dziś swoją światową premierę na PC.

Po odnalezieniu tajemniczych zapisków potwierdzających prawdziwość legendy Davy’ego Jonesa, Sara zwołuje konferencję prasową. Planuje wyjawić światu prawdę o Morskim Diable i jego skarbie, ukrytym na tajemniczej wyspie. Niespodziewanie na horyzoncie pojawia się ogromny galeon legendarnego pirata, który na czele potężnej fali wdziera się do sali muzeum, porywając Sarę i jej córkę. Kobiety trafiają do celi monumentalnego statku Davy’ego Jonesa, udaje im się jednak wydostać. Szukając drogi ucieczki odkrywają mroczne sekrety niemal w każdym zakamarku gigantycznego okrętu. Gdy wreszcie przedostają się do łodzi ratunkowych, zostają schwytane. Cora, by ratować matkę, zgadza się na podpisanie paktu z Davy Jonesem. Z godnie z nim, oddaje swoje życie we władanie pirata w zamian za życie Sary.

Główna bohaterka zostaje wyrzucona do morza. Ostatecznie jednak trafia na tajemniczą, posępną wyspę Jonesa, której nieumarli mieszkańcy są zniewoleni wiecznymi paktami z legendarnym piratem. Wędrując, kustoszka budzi skamieniałą postać Piastuna, który informuje ją, że na wyspie jest jeszcze dwunastu takich jak on, a każdy z nich pamięta fragment historii Davy`ego Jonesa. Przed główną bohaterką najtrudniejsze zadanie: by ocalić córkę będzie musiała nie tylko ją uwolnić, ale przede wszystkim unieważnić pakt z przerażającym piratem. Jej misja będzie prowadzić przez kręte korytarze kopalni złota, pirackie miasteczko, pałac Davy Jonesa czy trudne to przebycia bagna.

Czy się jej powiedzie? Jaką rolę w jej zadaniu odegrają wiedźma voodoo oraz O`Malley – genialny alchemik? Kim jest duch pięknej młodej dziewczyny i co ją łączy z Davym Jonesem? W jaki sposób i jakim kosztem legendarny pirat osiągnął takie moce i bogactwo? Finał tej epickiej przygody przyniesie odpowiedzi na wszystkie pytania.

Yarrr! Finał pirackiej sagi od Artifex Mundi!

Główne cechy gry:

• FinałhitowejtrylogiiNightmares from the Deep

• Niemal każda zagadka i scena z ukrytymi obiektami opowiada fragment niezwykłej historii

• 12 tajemniczych posągów do przebudzenia – tylko one znają przeszłość legendarnego Diabła Morskiego

• 68 (w Edycji Kolekcjonerskiej) zróżnicowanych, majestatycznych lokacji pozwalających zwiedzić niemal całą wyspę Davy’ego Jonesa

• 29 (w Edycji Kolekcjonerskiej) wciągających minigier

Yarrr! Finał pirackiej sagi od Artifex Mundi!

Ponadto Edycja Kolekcjonerska zawiera:

• 32 osiągnięcia do zdobycia

• Dodatkowe materiały, m.in.: grafiki koncepcyjne i muzyka z gry

• „Znajdźki” – 3 rodzaje: 12 koników morskich, 10 kart piratów i 24 puzzle

• Dodatkowa przygoda, w której Sara Black odkrywa zaskakująca prawdę o ocalałych mieszkańcach wyspy Davy’ego Jonesa