YoWindow 2.0 - sprawdź pogodę na pulpicie

Jeżeli często sprawdzasz pogodę na kolejne dni zainstaluj program, który ułatwi ci to zadanie. YoWindow zrobi to nie tylko w sposób dokładny ale także efektowny - za pomocą stosownych animacji na pulpicie.

YoWindow 2.0 - sprawdź pogodę na pulpicie

YoWindow 2.0

YoWindow 2.0 to program informujący użytkownika o pogodzie panującej w dowolnym miejscu świata. Aplikacja służy do prognozowania aury na kolejne dni. W wersji darmowej narzędzie wyświetli między innymi dane dotyczące temperatury powietrza, opadów, kierunku i sile wiatru na trzy kolejne doby, w wersji płatnej możesz sprawdzić co cię czeka przez najbliższych osiem dni.

Program różni się od innych narzędzi tego typu sposobem wizualizacji. YoWindow w zależności od panujących warunków atmosferycznych potrafi zamienić pulpit komputera w zimowy pejzaż, zieloną łąkę czy pole przed żniwami. Aplikacja uwzględnia w wyświetlanej animacji porę dnia czy opady śniegu i deszczu. Animacje prezentowane są w oknie YoWindow lub jako wygaszacz ekranu. Poza tym programu informuje o pogodzie w bardziej tradycyjny sposób - za pomocą ikon w zasobniku systemowym.

Zobacz również:

  • Czy dziś będzie padać śnieg? Zestawienie stacji pogodowych 2023

Za minus wersji darmowej należy uznać konieczność ręcznej aktualizacji warunków pogodowych oraz jedynie dwa ulubione miasta, których pogodę można sprawdzać. W przyszłości wersja bezpłatna może także wyświetlać reklamy. Ograniczeń tych nie ma wariant płatny (cena: 10 dolarów). YoWindow dystrybuowany jest w polskiej wersji językowej

Pobierz: YoWindow