You sezon 4. – kiedy premiera 6. odcinka? Data premiery drugiej części sezonu

Na początku lutego na Netfliksa trafił 4. sezon Ty – a raczej pierwsze pięć odcinków. Kiedy w takim razie pojawi się druga część sezonu?

fot. Netflix

Ty – zabójca w Londynie

W 4. sezonie Ty Joe Goldberg postanowił rzucić wszystko i wyjechać do Europy, a dokładniej rzecz biorąc, do Londynu. Jako profesor Jonathan Moore zabójca rozpoczyna pracę na uniwersytecie i zanurza się w wyjątkowym klimacie królewskiej metropolii. Oczywiście spokojne życie nie jest dla niego – mimo prób porzucenia dawnych przyzwyczajeń, znów zaczyna poszukiwać obsesji, która mogłaby wyrwać go z rutyny. Co więcej, zaczyna przenikać do kręgów londyńskiej socjety, a te okazują się zasiedlone przez ekscentryków, narkomanów i socjopatów.

Nic więc dziwnego, że wbrew wszelkiemu rozsądkowi, Joe w Londynie zaczyna czuć się, jak w wielkim placu zabaw. Poluje na antypatycznych członków elity, a gdy zbrodnie wychodzą na jaw, media nadają tajemniczemu zabójcy przydomek pożeracza bogaczy. Czy Joe tym razem jednak nie przeszarżuje? Czy jego działalność nie okaże się obosiecznym mieczem, który wpędzi go w śmiertelną pułapkę?

Zobacz również:

You sezon 4. – kiedy premiera 6. odcinka? Data premiery drugiej części sezonu

fot. Netflix

Ty, sezon 4. – kiedy premiera odcinka 6?

W przypadku 4. sezonu Ty, Netflix postanowił poeksperymentować z dystrybucją. Pięć pierwszych odcinków serii na platformę trafiło 9 lutego 2023 roku. Na premierę drugiej części sezonu trzeba będzie trochę poczekać. Kolejne pięć odcinków pojawi się bowiem dopiero 9 marca 2023 roku.

Joe znajduje przyjaciela w teaserze 2. części 4. sezonu (15.02.2023)

Stęskniliście się za Joe Goldbergiem i dekadenckim klimatem Londynu? Jeśli tak, na osłodę oczekiwania Netflix przygotował zapowiedź tego, co czeka Was w kolejnych odcinkach serialu. A wygląda na to, że działo się będzie wyjątkowo dużo:

Dziwne sojusze, krwawe rzezie i powroty po latach w serwisie streamingowym zobaczycie już w na początku marca.

Odcinek 6 już na platformie Netflix (09.03.2023)

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy z zapartym tchem śledzą poczynania Joego Goldberga – na Netfliksie właśnie pojawił się kolejnych odcinek Ty. Czwarty sezon serialu został podzielony na dwie części i to właśnie dziś premiery doczekała się część 2. Składa się ona z 5 odcinków – w sumie sezon 4. liczy ich 10.

Zobacz także: Stalker i morderca atakuje ponownie. Kiedy premiera 4. sezonu You na platformie Netflix?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: