YouTube Premium bezpłatnie na urządzeniach Xiaomi

Xiaomi ogłasza partnerstwo z YouTube i oferuje przedłużony okres próbny YouTube Premium. Jakie urządzenia będą mogły korzystać z subskrypcji?

YouTube Premium bezpłatnie na urządzeniach Xiaomi

Xiaomi i YouTube

Użytkownicy Xiaomi będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z przedłużonego okresu próbnego YouTube Premium.

Dostęp do treści bez reklam i w trybie offline przez dwa miesiące na YouTube Music Premium obejmuje urządzenia Redmi Note 11 (w tym Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11S i Redmi Note 11).

Zobacz również:

  • Luki bezpieczeństwa w smartfonach Xiaomi
  • Darmowe audiobooki - skąd legalnie pobierać audiobooki za darmo?

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Xiaomi International, Hanson Han dodaje:

Z roku na rok użytkownicy oglądają coraz więcej materiałów wideo online, dlatego uważamy, że ważne jest, aby umożliwić im korzystanie z wysokiej jakości treści na nowe sposoby. Cieszymy się, że możemy współpracować z YouTube. Dzięki tej współpracy użytkownicy Xiaomi będą mogli oglądać bez przeszkód treści, które kochają. Mamy nadzieję, że będzie to początek długotrwałej współpracy między nami a YouTube, która przyniesie korzyści naszym użytkownikom.

YouTube Music Premium pozwala uzyskać nieograniczony, wolny od reklam dostęp do milionów oficjalnych utworów oraz występów na żywo, coverów i remiksów. Aby skorzystać z oferty wystarczy otworzyć preinstalowaną aplikację YouTube i postępować zgodnie z instrukcjami lub odwiedzić stronę youtube.com/premium.

Szczegółowe warunki promocji i ograniczenia znajdziesz tutaj.

Zobacz także: Najlepsze gry mobilne dla Twojego mózgu

Źródło: materiały prasowe