YouTube a skuteczna promocja - zapraszamy na webinarium

Chcesz się dowiedzieć jak skutecznie prowadzić marketing w serwisie YouTube? Odpowiedź znajdziesz na kolejnym webinarium organizowanym przez redakcję PC Worlda. Start już jutro o godzinie 13.

Zapraszamy na kolejne webinarium PC Worlda. Nosi ono tytuł "Skuteczna promocja na YouTubie", a odbędzie się już jutro o godzinie 13. Seminarium prowadzi Maciej Kowalczyk, SEM Manager w firmie K2 Search. W trakcie naszego szkolenia nie zabraknie fachowych porad. Dowiesz się jakie są sposoby na skuteczną promocję swojego biznesu poprzez wykorzystanie największego na Świecie serwisu wideo w internecie.

Koszt uczestnictwa w naszym webinarium to 199 zł i jest to cena za dostęp. Oznacza to, że przed jednym monitorem może zasiąść większa liczba osób, a koszty można podzielić między siebie. Szkolenie odbywa się jutro od godziny 13 do godziny 16. Do wzięcia udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Po szkoleniu przewidziana jest dyskusja,w której to można zadawać pytania do naszego eksperta.

Wszelkich niezbędnych informacji można się dowiedzieć ze specjalnej strony. Zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółowym planem szkolenia

. Poniżej prezentujemy materiał wideo o naszym najbliższym webinarium.