Z Cebitu prosto do Polski

Podczas targów Infosystem odbędzie się polska premiera kolorowej drukarki Xerox DocuColor 3535. Urządzenie pozwala na wydruk 35 kolorowych stron w ciągu minuty.

Europejska premiera urządzenia odbyła się w marcu 2003 r. podczas Targów CeBIT, najważniejszej imprezy branży informatycznej i teleinformatycznej. Po upływie niecałego miesiąca Xerox pokaże swoją najnowszą propozycję w Polsce.

"DocuColor 3535, dedykowany dla dużych biur, usługowych punktów druku oraz firm poligraficznych, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników Targów CeBIT 2003 w Hanowerze. Dlatego, postanowiliśmy zaprezentować to niezwykle wydajne rozwiązanie w Polsce przy najbliższej możliwej okazji. Tegoroczna impreza branży poligraficznej w Poznaniu zbiega się czasowo z Targami: Infosystem, Eurofoto i Euro-Reklama. Dzięki temu, DocuColor 3535 będą mogli obejrzeć przedstawiciele kilku branż, m.in. telekomunikacyjnej, informatycznej, fotograficznej, reklamowej i poligraficznej", powiedział Michał Łepkowski, Marketing Product Manager w Xerox Polska.

DocuColor 3535, produkt z serii wydajnych rozwiązań wielofunkcyjnych Xerox dla biur, stanowi rozszerzenie rodziny DocuColor, która dotychczas składała się z modelu DocuColor 12 i niedawno wprowadzonej na rynek serii DocuColor 1632/2240. System zastosowany w modelu 3535 wykorzystuje nowatorski toner produkowany w oparciu o opracowaną przez Xerox technologię agregacji emulsyjnej (Emulsion Aggregation — EA).

Podczas targów system będzie można obejrzeć w pawilonie nr 10.


Zobacz również