Z MP3 na mundial

Coraz więcej firm wprowadza do swojej oferty produkty nawiązujące stylistyką do zbliżającego się mundialu. Nowy odtwarzacz MP3 firmy Matsunichi Electric - o nazwie Football MP3 Player (MF228) - nie pozostawia w tym względzie żadnych wątpliwości, gdyż jego obudowa ma kształt... piłki.

MF228 - Football MP3 Player

MF228 - Football MP3 Player

Odtwarzacz wyposażony został w wyświetlacz OLED o rozdzielczości 80 x 48 pikseli (z zegarem i stoperem). MF228 obsługuje formaty audio: MP3, WMA i WAV. Ponadto może być używany jako dyktafon oraz przenośne radio FM (z możliwością nagrywania programu). Wedle zapewnień producenta, zastosowana w urządzeniu bateria wystarcza na ok. 10 godzin pracy. Komunikację z innymi urządzeniami zapewnia złącze USB 2.0.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach różniących się pojemnością wbudowanej pamięci (256 i 512 MB). Niestety, jego cena na razie nie jest znana.

Warto wspomnieć, że kilka miesięcy temu podobne urządzenie - tzn. odtwarzacz audio w kształcie piłki - wprowadziła na rynek firma Shiro (pisaliśmy o tym w tekście "Shiro - MP3 z piłki").