Z PlayStation Now pograsz na PC w gry z PlayStation 4

Usługa PlayStation Now pozwoli wkrótce na granie za pośrednictwem PC w gry z PlayStation 4.


PlayStation Now

PlayStation Now to usługa streamingu, za pośrednictwem której gracze z wybranych krajów mają możliwość zabawy z grami PlayStation 3 (można je wypożyczać) za pośrednictwem nowszej konsoli (PS4) oraz komputera PC. W ciągu najbliższych tygodni doczeka się ona ważnej aktualizacji, która doda wsparcie dla gier z PS4.

Gry z PS4

Nowe pozycje z PlayStation 4 będą dostępne w ramach standardowego abonamentu. Dołączą one do obecnej bazy składającej się z 483 tytułów, wśród których najpopularniejszymi w najświeższym rankingu (luty 2017 r.) były Red Dead Redemption, Tekken Tag Tournament 2, Mortal Kombat, WWE 2K15, The Last of Us, Mafia II, Injustice: Gods Among Us, NBA 2K14, Sid Meier’s Civilization Revolution, Batman Arkham Origins.

Co z Polską?

Usługa PlayStation Now dostępna jest jedynie w USA, Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgii. Obecnie niestety nie mamy żadnych informacji na temat jej ewentualnej premiery w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę jej dynamiczny rozwój z pewnością prędzej, czy później to nastąpi (mam nadzieję, że prędzej).