Z kartonowym aparatem na piknik

W najbliższy weekend, 3 i 4 czerwca, w hali namiotowej pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Piknik Internautów - amatorów i miłośników fotografii otworkowej, zorganizowany przez Akademię Pstryk.

Wśród atrakcji, jakie czekają na gości pikniku, znajdzie się m.in. możliwość otrzymania portretowej fotografii własnej osoby, wykonanej techniką otworkową i prezentacja multimedialna projektu "Wars i Sawa". Podczas pikniku będzie też można otrzymać specjalną instrukcję, jak samemu zrobić "camerę obscurę".

Piknik Internautów to nie jedyne wydarzenie, jakie w planach na nadchodzące miesiące ma Akademia Pstryk. Od 10 czerwca do 16 lipca będzie można odwiedzić wystawę prac "Wars & Sawa" w Galerii Intercity na Dworcu Centralnym w Warszawie. 24 czerwca odbędą się warsztaty z "fotografii otworkowej" na Dworcu Centralnym, a od 30 czerwca do 14 lipca potrwa internetowa aukcja prac powstałych podczas warsztatów.

Wspomniana wystawa będzie też dostępna dla zwiedzających na stacjach metra Świętokrzyska i Wilanowska w terminach 16 lipca - 25 sierpnia i 1 - 15 września 2006 r.

Więcej informacji: Akademia Pstryk