Z kraju Basków

Nowości w premierowych wersjach Panda Titanium i Panda Platinum związane są przede wszystkim z ochroną przed oszustwami internetowymi.

Już na początku 2006 roku powinny trafić na rynek nowe wersje oprogramowania antywirusowego firmy Panda Software. Podobnie jak poprzednio, nowe pakiety oferowane są w wersji Titanium i Platinum. Panda Titanium 2006 Antivirus + Antispyware to domowy zestaw chroniący przed typowymi wirusami i robakami sieciowymi, a także programami szpiegującymi. Program został także wyposażony w narzędzia wykrywające i blokujące ataki związane z oszustwami internetowymi i kradzieżą poufnych danych użytkownika, czyli tzw. phishingiem.

Pakiet Panda Platinum 2006 Internet Security zawiera kilka dodatkowych narzędzi, w tym filtr antyspamowy i funkcję kontroli prywatności. Ta ostatnia pozwala wskazać dane, które mają być szczególnie chronione, np. numery kart kredytowych, hasła itd. Takie rozwiązanie uniemożliwia wysłanie na zewnątrz poufnych danych nawet przez programy ukrywające swoje działanie, chroni także przed przypadkowym podaniem np. hasła na fałszywej stronie internetowej.

Cena nieustalona

Informacje http://www.pspolska.pl