Z pocztą w kieszeni

Program PocoMail w wersji Portable Edition (PE) to w pełni funkcjonalny klient poczty elektronicznej przeznaczony do instalacji na różnego rodzaju przenośnych nośnikach pamięci, np. kartach CompactFlash, Memory Stick czy PocketZIP.

Program PocoMail w wersji Portable Edition (PE) to w pełni funkcjonalny klient poczty elektronicznej przeznaczony do instalacji na różnego rodzaju przenośnych nośnikach pamięci, np. kartach CompactFlash, Memory Stick, PocketZIP czy dyskach Iomega ZIP. Pełna instalacja zajmuje zaledwie 5MB. Jak zapewnia producent, PocoMail PE może działać na niemal każdym komputerze pracujący pod kontrolą systemu Windows.

Takie rozwiązanie sprawia, że możemy nosić program ze sobą i sprawdzać zawartość naszej skrzynki pocztowej z dowolnego komputera, która pozwala na podłączenia używanego nośnika (np. posiada port USB). Unikamy w ten sposób żmudnej instalacji każdorazowo, gdy korzystamy z nowego komputera. Wszystkie niezbędne do działania pliki, jak również odbierane i wysyłane wiadomości oraz książka adresowa są przechowywane na naszym prywatnym nośniku.

Cena PocoMail PE wynosi 40 USD. Przed zakupem możliwości programu można przetestować, korzystając z wersji demonstracyjnej udostępnionej przez producenta.

Więcej informacji i pliki do pobrania:

http://www.pocomail.com/pocomailpe.html