Z polskim szperaczem

Hoga.pl, jako kolejny polski portal, wprowadza nowy system wyszukiwawczy.

Hoga, jeden z mniejszych polskich portali, aby spopularyzować serwis, wprowadza dwie nowe usługi. Kierownictwo firmy poinformowało, iż w wyniku umowy, podpisanej 30 sierpnia br. z firmą XOR Internet, w serwisie Hoga.pl został uruchomiony nowy polski system wyszukiwawczy Net.Sprint. Portal wzbogacił się również o rozkład jazdy pociągów dostępny pod adresem: pkp.hoga.pl/pkp.asp.

Net.Sprint to kolejna wyszukiwarka, jaką w ostatnim czasie udostępniono polskim użytkownikom sieci. Wielokrotnie przeprowadzane badania wykazały, że właśnie możliwość korzystania z wyszukiwarki i katalogu stron WWW jest głównym czynnikiem skłaniającym internautów do odwiedzania konkretnych portali.

XOR Internet - twórca systemu wyszukiwawczego - jest jedną z pierwszych firm uczestniczących w programie e-inkubator zorganizowanym przez Sun Microsystems, Ciso Systems, Oracle, RSA Security i DNS Polska. Jak utrzymują przedstawiciele firmy, Net.Sprint jest pierwszym polskim produktem odpowiadającym możliwościami i funkcjonalnością takim "szperaczom", jak Ultraseek czy AltaVista.

Więcej informacji: www.hoga.pl


Zobacz również