Z tym smart urządzeniem z Biedronki skutecznie zadbasz o siebie [26.09.2022]

Lubimy inteligentne urządzenia – sprawiają, że codzienność jest łatwiejsza. Urządzenie, które odkryliśmy w sklepie internetowym Biedronka Home, również potrafi wiele. Taki sprzęt powinien być w każdym domu.

Fot. PCWorld

Biedronka nie przestaje zaskakiwać. W sklepie internetowym tego dyskontu znajdziemy wiele ciekawych produktów, w dodatku w bardzo atrakcyjnych cenach. Tym razem natknęliśmy się na wagę inteligentną, którą kupimy za naprawdę niewielką kwotę. Dodatkowo, jest to estetycznie wykonane akcesorium, które dobrze będzie się prezentowało w każdej łazience.

Ta smart waga to jedno z najtańszych tego typu urządzeń, dostępnych obecnie na rynku. Dla porównania, polecamy zestawienie różnych smart wag łazienkowych. Zawarliśmy w nim również przydatne wskazówki dotyczące wyboru tego typu sprzętów – w ilości różnych funkcji i możliwości można się pogubić. Jeśli szukasz czegoś bardzo zaawansowanego – koniecznie przeczytaj.

Zobacz również:

 • Smartfon popularnej marki w Biedronce! I to w promocyjnej cenie
 • Smart wagi – niezbędne w każdym domu. Jaką wybrać?
 • Kolejne smart urządzenie w ofercie Action – to hit cenowy! [06.04.2023]

HOFFEN WAGA ŁAZIENKOWA Z POMIAREM TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Jest to inteligentna waga łazienkowa, która oferuje użytkownikowi nie tylko to, co standardowe sprzęty tego typu, czyli pomiar masy ciała. Oprócz tego możemy liczyć na wskazanie pomiaru tkanki tłuszczowej, a także masy mięśniowej, tkanki kostnej, a nawet takie szczegóły, jak poziom nawodnienia.

Waga ma duży, czytelny wyświetlacz, na którym znajdziemy wszystkie niezbędne informacje. Urządzenie co prawda nie łączy się z Wi-Fi ani nie pozwala na przesyłanie danych przy pomocy Bluetooth, jednak w pamięci produktu zapisują się pomiary wykonane dla 10 użytkowników. Mamy tu funkcję step-on, czyli automatyczne włączanie wagi po wejściu na urządzenie. Komfort użytkowania podnoszą wskaźniki przeciążenia oraz niskiego poziomu baterii, a także antypoślizgowe nóżki. Plusem jest też prosty, elegancki design, pasujący do łazienek urządzonych w różnym stylu.

Parametry:

 • Materiał: szkło
 • Wymiary: 31 x 31 x 3 cm
 • Waga: 1,28 kg
 • Okres gwarancji (lata): 3
 • Zasilanie: zasilanie bateryjne
 • Napięcie: 220-240 V
 • Wodoodporny: NIE
 • Certyfikaty: DEKRA

Cena: 49,99 zł Kliknij, by poznać szczegóły

Warto zerknąć też na:

Z tym smart urządzeniem z Biedronki skutecznie zadbasz o siebie [26.09.2022]

HOFFEN, WAGA ŁAZIENKOWA, Z POMIAREM TKANKI TŁUSZCZOWEJ, BIAŁA

Z tym smart urządzeniem z Biedronki skutecznie zadbasz o siebie [26.09.2022]

HOFFEN, WAGA ŁAZIENKOWA Z WYŚWIETLACZEM LED, CZARNA

Z tym smart urządzeniem z Biedronki skutecznie zadbasz o siebie [26.09.2022]

HOFFEN, WAGA ŁAZIENKOWA Z WYŚWIETLACZEM LED, BIAŁA

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda proces złożenia zamówienia w sklepie internetowym Biedronka Home, polecamy nasz poradnik krok po kroku.

Polecamy też: Biedronka Home – sklep online: trudno będzie ci znaleźć to urządzenie taniej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: