Z wiatrem w żaglach

W kwietniu do naszych sklepów trafi jeden z najlepszych na rynku gier komputerowych symulator regat żeglarskich pt. "Virtual Skipper 2".

Druga już odsłona tego znakomitego symulatora została stworzona przez francuski zespół programistyczny Duran. Była konsultowana z najsławniejszą postacią świata żeglarskiego - Loďckem Peyron'en oraz jest polecana przez wiele żeglarskich serwisów.

"Virtual Skipper 2" to najwyższej jakości grafika i realizm symulacji. Przeniesie Cię w sam środek walki o najwyższe trofea, której sędziować będzie komputer, podejmując decyzje w "czasie rzeczywistym" zgodnie z najostrzejszymi zasadami prawdziwych regat.

Program pozwala grać samemu przeciwko komputerowym przeciwnikom, ścigać się z drugą osobą na podzielonym ekranie jednego komputera oraz rywalizować z wieloma innymi graczami w sieci lokalnej (LAN) lub w Internecie. Tryb gry dla wielu graczy pozwala brać udział w regatach nawet 8 graczom jednocześnie.

Bawiąc się w wirtualne regaty, gracze będą mieli okazję zasiąść za sterami takich łodzi jak: Melgas 24, Offshore Racer, ACC (America's Cup Class) oraz Trimeranem Open 60. A ścigać można się na wodach Anglii, Francji, USA, Włoch czy Nowej Zelandii. Każda z tych lokacji została wiernie odwzorowana w technologii 3D, dzięki czemu zobaczymy rzeczywistą linię brzegową zatoki lub doświadczymy niespodzianek, jakie stawia przed żeglarzami ukształtowanie akwenu.

Na oficjalnej stronie gry - www.virtualskipper2.com, znajdziecie wiele ciekawych informacji, demo gry, screeny i trailery oraz forum, skupiające przede wszystkim fanów regat oraz ich wirtualnych odpowiedników - "Virtual Skipper" cześć 1 i 2.


Zobacz również