Z wózkiem po Internecie

Jeden z oddziałów hipermarketu E.Leclerc uruchomił sprzedaż swoich produktów przez Internet. Usługa Hipernet pozwala klientom sklepu na kupowanie przez Sieć produktów z oferty składającej się z 6 tys. pozycji. Opisy wszystkich towarów ilustrowane są zdjęciami - każdego miesiąca oferta Hipernetu ma powiększać się o 600 produktów.

Jeden z oddziałów hipermarketu E.Leclerc uruchomił sprzedaż swoich produktów przez Internet. Usługa Hipernet pozwala klientom sklepu na kupowanie przez Sieć produktów z oferty składającej się z 6 tys. pozycji. Opisy wszystkich towarów ilustrowane są zdjęciami. Każdego miesiąca oferta Hipernetu ma powiększać się o 600 produktów.

Ceny wszystkich towarów w internetowym sklepie nie różnią się od tych oferowanych w hipermarkecie. Przedstawiciele firmy zapewniają, że towary dostarczane będą do domów klientów w ciągu 1,5 godziny od chwili złożenia zamówienia (tym zajmie się Platforma Sklepów Internetowych Supersam24.pl, posiadająca m.in. własną sieć kurierów oraz system lokalizacji klienta). Koszt dostawy zakupów uzależniony będzie od wartości dokonanych zakupów, ich wagi i miejsca dostarczenia. „Standardowa” opłata wynosi obecnie 20 zł. Hipermarket E.Leclerc zapewnia jednak, że im wyższa będzie wartość złożonego w e-sklepie zamówienia, tym mniejsze będą koszty jego dostarczenia (w przypadku zakupów powyżej 1200 złotych hipermarket pokrywa je całkowicie). Za wybrane towary klienci płacą gotówką przy odbiorze.

Zobacz również:

  • Xbox Series X - gdzie kupić konsolę? Zestawienie najlepszych ofert [06.12.2021]
  • Chrome - 4 rozszerzenia, które pomagają w skupieniu
  • Jak wygląda Polski internet? Skąd przeglądamy polskie witryny WWW?

Zamówione produkty można również odebrać osobiście w sklepie na Bielanach. W chwili obecnej Hipernet obsługuje klientów z Warszawy i okolic. Plany zakładają rozszerzenie oferty na cały kraj.

Więcej informacji:

http://www.supersam24.pl