ZBOX Q Mini Creator PC napędzane przez Intel Xeon i NVIDIA Quadro

ZOTAC Technology, producent podzespołów komputerowych, przedstawia bardzo wydajne komputery z serii ZBOX Q Mini Creator PC.

Nowe komputery ZOTAC wyposażone zostały w zaawansowane układy graficzne NVIDIA Quadro oraz procesory Intel Xeon, przeznaczone dla stacji roboczych. Nowością w serii ZBOX Q jest elegancki i minimalistyczny design przy jednoczesnym braku kompromisów w kwestii podzespołów. Komputery ZBOX Q umożliwiają m.in.tworzenie efektów specjalnych, projektów w 3D, edycję obrazów i filmów oraz zaawansowanie modelowanie danych.

ZBOX Q Mini Creator PC napędzane przez Intel Xeon i NVIDIA Quadro

Urządzenia z nowej serii ZBOX Q wyposażone są w certyfikowane przemysłowo układy NVIDIA Quadro z pamięcią GDDR5 o pojemności do 16 GB. Sprzęt został sprawdzony i jest w pełni kompatybilny z wieloma aplikacjami dla profesjonalistów. Są one także wyposażone w procesor Intel® Xeon®, który zapewnia szybką i sprawną pracę nawet podczas wykonywania wielu operacji jednocześnie.

Zobacz również:

  • ZOTAC zapowiada GeForce RTX 3060 z LHR
  • Intel prezentuje procesory 11. generacji - Tiger Lake-H

– Jako pionierzy segmentu Mini PC jesteśmy dumni z tego, że możemy nieustannie zwiększać wydajność naszych produktów dla szerszego grona potencjalnych użytkowników, którzy poszukują dużej wydajności w jak najbardziej kompaktowej formie. Nowa seria Q to nie tylko pierwszy ZBOX wyposażony w procesor Xeon, ale także świadectwo możliwości małych komputerów, które gwarantują potężną moc – komentuje Jacky Huang, Product Director w firmie ZOTAC Technology.

Komputery z serii ZBOX Q zajmują o 50% mniej miejsca w porównaniu do tradycyjnych stacji roboczych, co pozwala na uzyskanie większej przestrzeni do pracy. Dzięki efektywniejszemu chłodzeniu podzespołów i lepiej zaprojektowanej wentylacji obudowy, mają zapewniać lepszą wydajność. ZBOX Q Mini Creator PC wyposażone są w złącza LAN (1x Gigabit i 1x 2.5 Gbps KillerEthernet), WIFI 6 Killer 1650AX, Bluetooth 5, 6x USB 3.1, 4x HDMI 2.0, do 64 GB pamięci DDR4 ECC/non-ECC, NVMe/SATA M.2, wnękę na dodatkowy dysk twardy lub SSD 2.5" oraz port Thunderbolt 3.