ZOTAC prezentuje mini-PC z pilotem

Mieszczący się w dłoni komputer ZOTAC ZBOX Nano AD10 to urządzenie, które doskonale nadaje się do wykorzystania w kinie domowym. Ten model mini-PC oferuje wysoką wydajność i wyjątkowo małe rozmiary. Może być montowany z tyłu monitora oraz dysponuje pilotem do zdalnego sterowania.

Rozmiary ZOTAC ZBOX Nano AD10 to 127 mm x 127 mm x 45 mm. Jest to najmniejszy mini-PC w ofercie firmy i z łatwością mieści się w dłoni. Wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor AMD Brazos E-350 APU o częstotliwości 1,6 GHz oraz kartę graficzną AMD Radeon HD 6310. Dzięki wydajności zastosowanych podzespołów nadaje się do odtwarzania multimediów w wysokiej jakości.

ZBOX Nano AD10 posiada wbudowany odbiornik podczerwieni i pilot do zdalnego sterowania. Zastosowana technologia pozwala na zdalną obsługę funkcji komputera nawet, gdy jest on umocowany z tyłu obudowy monitora i przez niego zasłonięty. W celu montażu został wyposażony w specjalny uchwyt pozwalający na zamocowanie na monitorze lub ścianie w czterech rożnych położeniach.

Zobacz również:

  • ZOTAC zapowiada GeForce RTX 3060 z LHR

Mini-PC firmy ZOTAC pozwala na łatwą wymianę komponentów. ZBOX Nano AD10 dysponuje gniazdem pamięci DDR3 SO-DIMM i miejscem na 2,5-calowy dysk twardy SATA 6,0 Gb/s lub dysk SSD. Wersja Plus oferuje 2GB RAM i 320 GB dysku HDD. Komputer posiada też 2 porty USB 3.0, wyjście HDMI i DisplayPort, Gigabit Ethernet, moduł WiFi 802,11n oraz Bluetooth 3.0.