ZTE chce zaprezentować na targach CES mnóstwo nowych sprzętów mobilnych

W przyszłym tygodniu rozpoczną się targi CES 2014 w Las Vegas. Swoją obecność chce zaznaczyć na nich firma ZTE. Producent ten ma zaprezentować na miejscu aż pięć nowych smartfonów z różnych półek cenowych i jakościowych.

Wśród firm, które wystawią swoje stoiska na tegorocznych targach Consumer Electronics Show w Las Vegas pojawi się także chiński producent ZTE. To jeden z wielu producentów rodem z Chin, który wybił się w świadomości konsumentów na arenie międzynarodowej i stał się rozpoznawalny w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dotychczas firma kojarzyła się raczej z produkcją urządzeń z tej niższej półki cenowej i jakościowej, ale w tym roku najwidoczniej chce to zmienić.

ZTE ma zaprezentować na miejscu aż pięć nowych smartfonów opartych o system Android, które dołączą do coraz bogatszego portfolio urządzeń mobilnych. Wśród nich mają znaleźć się modele nie tylko budżetowe, ale również wyposażony w trzy bardzo czułe mikrofony i funkcję odblokowywania głosem następca tegorocznego flagowca o nazwie ZTE Grand S II.

Zobacz również:

  • AirPods i przełączenie pomiędzy urządzeniami - jak naprawić problem?
  • Tani tablet dla dzieci 2021/2022 [RANKING]
ZTE chce zaprezentować na targach CES mnóstwo nowych sprzętów mobilnych

Wraz z nim do oferty wejdzie olbrzymi, bo aż 5,7-calowy ZTE Iconic Phablet umożliwiający podobnie jak Samsung Galaxy Note 3 pracę z kilkoma aplikacjami jednocześnie. Oprócz tego pojawią się dwa znane już wcześniej modele ZTE Nubia 5S oraz ZTE Nubia 5S Mini oraz ekluzywny dla rynku USA ZTE Sonata 4G dla sieci Aio Wireless, a wedle kolejnych zapowiedzi do smartfonów ma dołączyć inteligentny zegarek ZTE BlueWatch łączący się z telefonami poprzez Bluetooth.

źródło: thedroidguy.com