Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora


EasyDivX 0.82

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

EasyDivX 0.82

Przechwytywanie filmów z płyt DVD

EasyDivX służy do sczytywania strumieni wideo z płyty DVD i konwertowania na format DivX. Program obsługuje dźwięk stereo, a także dźwięk przestrzenny w standardzie AC3. Na ogromną pochwałę zasługuje interfejs narzędzia, który przeprowadza użytkownika w siedmiu etapach przez wszystkie czynności konfiguracyjne. Podczas wyodrębniania materiału wideo z płyty program automatycznie wykrywa pliki VOB. Zapewnia możliwość wyboru jakości obrazu, w jakiej film zostanie zapisany na dysku. W ten sposób decydujesz o liczbie nośników CD-R(W) wymaganych do nagrania.

Witryna http://easydivx.does.it

Licencja bezpłatny

eMule 0.29c

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

eMule 0.29c

Wymiana plików przez Internet

Za pomocą klienta eMule połączysz się z internetowym serwisem wymiany plików eDonkey. W ten sposób będziesz mógł wymieniać się z innymi użytkownikami materiałami multimedialnymi - przede wszystkim muzyką i filmami. eMule obsługuje równoległe pobieranie kilku plików, a także wznawianie przerwanych połączeń. Twoje zapytania zostaną przesłane do wszystkich zalogowanych w danej chwili użytkowników eDonkeya. Dzięki temu masz dużą szansę, że ktoś udostępni ci poszukiwany plik. Zmodyfikowane wersje klienta dysponują większym zakresem funkcji. W rubryce Preferences możesz także włączyć polski interfejs.

Witryna http://www.emule-project.net

Licencja bezpłatny

Exact Audio Copy 0.95

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

Exact Audio Copy 0.95

Przechwytywanie muzyki z płyt Audio-CD

Exact Audio Copy sczytuje ścieżki dźwiękowe z płyt Audio-CD i zapisuje je w różnych formatach (pliki WAV, WMA, MP3 i OGG) na twardym dysku. Nie udostępnia jednak stosownych kodeków - muszą być one zainstalowane w systemie przed rozpoczęciem konwersji. Exact Audio Copy radzi sobie z niektórymi zabezpieczeniami. Ponadto łączy się z bazą danych w Internecie, skąd pobiera takie informacje, jak tytuł albumu, wykonawca i tytuły poszczególnych utworów. Przechwycone pliki audio są gotowe do odtwarzania, edycji lub nagrania na płytę. Dostępny jest interfejs w języku polskim.

Witryna http://www.exactaudiocopy.de

Licencja bezpłatny


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: