Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora


JetAudio 5.16 Basic

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

JetAudio 5.16 Basic

Nagrywanie muzyki i danych

Multimedialny kombajn JetAudio składa się z odtwarzacza audio i DVD, modułu przechwytującego zawartość krążków Audio-CD, a także modułu nagrywającego. Bogaty zasób funkcji umożliwia zgrywanie muzyki z płyt kompaktowych, zapisywanie w formacie WAV lub OGG na twardym dysku i konwertowanie na inne formaty plików audio, np. WMA czy Real Audio. Funkcja nagrywania pozwala wyrównywać poziom głośności wszystkich utworów, a także zapisywać gotowe pliki na nośnikach CD-R(W). JetAudio dysponuje atrakcyjnym, łatwym w obsłudze interfejsem.

Witryna http://www.jetaudio.com

Licencja adware

Kazaa Lite 2.4.1

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

Kazaa Lite 2.4.1

Wymiana plików przez Internet

Kazaa Lite dysponuje w gruncie rzeczy tym samym zestawem funkcji, co jego pełny odpowiednik Kazaa Media Desktop (dostępny pod adresemhttp://www.kazaa.com ). W odróżnieniu od oryginału nie zawiera uciążliwych modułów spyware, które zagnieżdżają się w systemie. Pozostałe różnice są jednak bardzo nieznaczne. Należy do nich nowa strona startowa, zmodyfikowany schemat ocen, nieograniczona liczba przywołań Search More, a także możliwość jednoczesnego pobierania plików maksymalnie aż z czterdziestu źródeł. W sieciach Fasttrack znajdziesz przede wszystkim muzykę w formacie MP3.

Witryna http://doa2.host.sk

Licencja bezpłatny

MP3 CD Doctor 1.0

Za(bez)pieczenia - podręczny przybornik płytoamatora

MP3 CD Doctor 1.0

Nagrywanie muzyki

MP3 CD Doctor służy do nagrywania utworów w formacie MP3 i WAV na płyty CD. Program ogranicza się do podstaw, oferując dość okrojony zestaw funkcji. Na przykład potrafi odczytywać etykiety ID3 i wyświetlać je na ekranie, lecz nie daje możliwości skorygowania zawartych w nich informacji. Ponadto brakuje automatycznego wyrównywania poziomu głośności poszczególnych utworów. Za to do niewątpliwych zalet MP3 CD Doctora należą duża kompatybilność ze zdecydowaną większością nagrywarek typu IDE i SCSI, obsługa zabezpieczeń przed opróżnieniem bufora, a także wbudowany test prędkości.

Witryna http://www.mp3surgeon.co.uk/doctor.php

Licencja adware


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: