Za mało internetu? Odbierz darmowe 3 GB od T-Mobile

W związku z większym wykorzystaniem internetu w ostatnim czasie, operator T-Mobile kolejny raz udostępnia dodatkowe gigabajty. Tym razem klienci mogą skorzystać z 3 GB transferu bez dodatkowych opłat. Jak aktywować pakiet?

Obecna sytuacja sprawia, że dzienne wykorzystywanie internetu znacznie się powiększyło. Aby jeszcze swobodniej spędzać czas w domu i realizować codzienne obowiązki, sieć komórkowa T-Mobile, w ramach akcji Jesteśmy dla Ciebie, postanowiła wesprzeć użytkowników kolejną promocją - dodatkowe 3 GB, które są do odebrania w aplikacji Mój T-Mobile.

Pakiet 3 GB dodatkowego internetu będzie można odebrać już jutro (tj. 17 kwietnia), w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays.

Za mało internetu? Odbierz darmowe 3 GB od T-Mobile

Aktywacja pakietu

Z dodatkowych 3 gigabajtów mogą skorzystać klienci indywidualni - zarówno ci, którzy posiadają abonament, jak i użytkownicy ofert MIX i Na kartę. Dla abonentów paczka jest ważna do dnia wystawienia najbliższej faktury, natomiast klienci ofert MIX i Na kartę mogą korzystać z promocji przez 7 dni. Aktywacja pakietu będzie możliwa od piątku 17 kwietnia do niedzieli 19 kwietnia.

Aby uruchomić promocję, należy użyć aplikacji Mój T-Mobile i po zalogowaniu aktywować pakiet 3 GB, w ramach oferty Happy Fridays. W ciągu 72 godzin, po zleceniu aktywacji, użytkownicy otrzymają potwierdzenie.

Oficjalne informacje na ten temat najdziecie na: firma.t-mobile.pl

Jeśli potrzebujesz nowego laptopa do pracy lub nauki zajrzyj TUTAJ.