Zabezpiecz swoją prywatność i PC. Za darmo!

Odpowiednie zabezpieczenie komputera oraz swojej prywatności jest bardzo ważne. Co istotne, dzięki całej rzeszy darmowych programów można tego dokonać bez wydawania przysłowiowej złotówki. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestaw 11 najlepszych tego typu aplikacji.

Korzystając z Internetu cały czas narażamy się na różnego rodzaju zagrożenia. Nasz komputer może bowiem zostać zainfekowany złośliwym oprogramowaniem lub wręcz stać się narzędziem w rękach atakującego przeistaczając się w komputer zombie.

Publicznie dostępne sieci bezprzewodowe Wi-Fi również nie są bezpieczne. Co więcej, istnieją proste narzędzia, dzięki którym nawet osoby nieposiadające praktycznie żadnej wiedzy informatycznej mogą przechwycić nasze dane podczas korzystania np. z Facebooka, czy Twittera.

Zobacz również:

Powinniśmy również pomyśleć o zabezpieczeniu danych przechowywanych na dysku naszego komputera. Przecież w skrajnym przypadku może on paść łupem złodzieja, który będzie mógł bezkarnie po nich buszować.

Nie zapominaj więc o tym i zabezpiecz odpowiednio swój sprzęt. Pamiętaj, możesz tego dokonać zupełnie za darmo korzystając z przygotowanego przez nas pakietu aplikacji.

Więcej na ten temat znajdziecie w artykule "Najlepsze darmowe programy do ochrony prywatności i PC".