Zabijanie jednym ciosem w Soul Calibur IV?

Taką wiadomością pochwalił się w wywiadzie dla Official PlayStation Magazine główny programista gry - Masaaki Hoshino. W piśmie zdradzono jeszcze jeden interesujący szczegół dotyczący gry. Więcej informacji poniżej.

W normalnej rozgrywce będzie można teraz wykonać cios umożliwiający zwycięstwo bez mozolnego pozbywania się paska życia przeciwnika. OPM podszedł do sprawy raczej chłodno. Twierdzą oni, że może się to bardzo nie spodobać fanom serii. Trudno się dziwić - jeśli okazałoby się, że taki cios nie będzie trudny do opanowania to najnowszy Soul Calibur raczej nie będzie długo cieszył graczy.

Na otarcie łez Official PlayStation Magazine podaje też inną wiadomość dotyczącą gry. Mianowicie twierdzą oni, iż bardzo prawdopodobne jest, że w grze pojawi się znany z Soul Edge system niszczenia się broni. Ta plotka brzmi o wiele ciekawiej i może wnieść dużo świeżości do tytułu.

Na koniec dodajmy, że żadna z tych informacji nie jest jeszcze potwierdzona przez producenta ani wydawcę gry. Mają oni jednak jeszcze dużo czasu aby ewentualnie sprostować te wiadomości. Soul Calibur IV pojawi się bowiem na sklepowych półkach nie wcześniej niż w przyszłym roku.