Zaciąg do armii rozpoczęty – pobierz najnowszą wersję 'America's Army'!

Armia amerykańska udostępniła nową, zaktualizowaną do wersji 2.1.0, pełną edycję sieciowej strzelaniny America's Army. Opublikowana gra została opatrzona podtytułem 'Special Forces' i wprowadza do AA wiele ciekawych ulepszeń oraz nowe mapy i rodzaje broni. Plik z pełną wersją gry oraz łatę, która zaktualizuje starsze wersje gry możecie pobrać z naszego serwera FTP.

Siły specjalne w akcji

Siły specjalne w akcji

Tworzona przez siły zbrojne USA gra 'America's Army', cieszy się wielką popularnością wśród ogromnej rzeszy entuzjastów sieciowych strzelanin FPP. Swą popularność AA zawdzięcza m.in. temu, że zarówno sama gra, jak i serwery, na których można toczyć zacięte boje są dostępne za darmo, podobnie jak często wydawane aktualizacje. To jednak nie jedyne jej walory, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę środki, jakimi ten niecodzienny 'wydawca' dysponuje, udało się stworzyć produkt dopracowany i charakteryzujący się znakomitą grywalnością. Wedle zamysłu autorów 'America's Army' miała być narzędziem wspomagającym rekrutację i szkolenie żołnierzy armii amerykańskiej. Jednak stworzony przez wojskowych programistów produkt przerósł ich najśmielsze oczekiwania stając się jedną z najpopularniejszych gier przeznaczonych do wieloosobowych rozgrywek FPP w historii Internetu.

RPG7 - ulubiona broń przeciwpancerna służb specjalnych:

RPG 7

RPG 7

Siły specjalne w akcji

Siły specjalne w akcji

W grze wcielamy się w żołnierza armii amerykańskiej wybranej przez nas specjalizacji. Następnie, jako nowy rekrut gracz przechodzi pełne szkolenie, po czym wraz z innymi uczestnikami walczy w wirtualnych wojnach i akcjach przeciwko terrorystom. Przewodnim motywem wersji 'AA: Special Forces' jest rola i sposoby prowadzenia walki stosowane przez siły specjalne w globalnej wojnie z terroryzmem.

Przystosowany specjalnie do zadań służb specjalnych karabin M4A1 oraz wzbogacające go dodatki:

Karabin M4A1 i jego  gadżetami

Karabin M4A1 i jego gadżetami

Najnowsza edycja gry wprowadza do rozgrywki sporo interesujących opcji i usprawnień. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć zaimplementowanie w wersji 2.1.0 'Karma Physics Engine' - nowego silnika odpowiedzialnego za realistyczne odwzorowanie fizyki ruchu. Teraz ciało postrzelonego w grze przeciwnika będzie zachowywać się, niemal dokładnie tak jak w rzeczywistości z uwzględnieniem m.in. miejsca trafienia, typu broni, rodzaju pocisku, odległości i zasięgu broni. 'America's Army: Special Forces' została wzbogacona także o dwa nowe tryby rozgrywek – rozbudowany turniejowy ('Tournament Mode') i 'Demo/Kiosk Mode'.

Szturm sił specjlanych na okupowany szpital:

Szturm na opanowany przez terrorystów szpital

Szturm na opanowany przez terrorystów szpital

Ciężkie walki w mieście:

Ciężkie walki w mieście

Ciężkie walki w mieście

W nowym trybie 'Tournament Mode' wprowadzono szereg ciekawych udogodnień, które obejmują m.in. opcję umożliwiającą ustawienie dowolnego czasu trwania przedmeczowej rozgrzewki. Ponadto, gracze biorący udział w rozgrzewce, będą informowani za pośrednictwem komunikatów o zbliżającym się końcu treningu. Czas pozostały do rozpoczęcia turnieju będzie wyświetlany na ekranie, służącym do wizualizacji zdobyczy punktowych gracza. Na dziesięć sekund przed rozpoczęciem właściwych rozgrywek, na ekranie graczy pojawi się także zegar odliczający czas do ich rozpoczęcia. Dostęp do nowych opcji uzyskamy korzystając z wiersza poleceń interfejsu GUI.

Atak sił specjalnych w czasie burzy piaskowej:

Nocny zwiad:

Nocna misja rozpoznawcza

Nocna misja rozpoznawcza

symulacja szturmu budynku zajętego przez terrorystów

symulacja szturmu budynku zajętego przez terrorystów

Natomiast nowowprowadzony tryb 'Demo/Kiosk Mode' pozwala na łatwiejsze odtwarzanie nagranych fragmentów rozgrywki – teraz, nagraną demonstrację możemy uruchomić przy pomocy jednego kliknięcia lub zaplanować jej odtworzenie w wybranym przez nas terminie. Ponadto dzięki nowemu trybowi filmy z fragmentami rozgrywki będzie można prezentować nawet jeżeli będziemy pozbawieni połączenia z Internetem, co we wcześniejszych wersjach gry nie było możliwe.

Obrona umocnionej pozycji:

Nocna obrona umocnionej pozycji

Nocna obrona umocnionej pozycji

Striker

Striker

W 'America's Army: Special Forces' wprowadzono także dwie nowe mapy: 'SF Arctic' i 'SF Village' i nowe rodzaje broni – m.in. przeciwpancerny karabin M136 AT4, wykorzystywany do neutralizacji lekko opancerzonych pojazdów oraz nowy typ Strykera – lekko opancerzonego, nowoczesnego wozu bojowego wykorzystywanego przez US Army. W unowocześnionej wersji Strykera, gracze będą mieli swobodny dostęp działka (kaliber 50 mm), umieszczonego w wieżyczce pojazdu, która została wyposażona w płynnie działający system celowniczy. W grze usprawniono również rusznicę RPG i lekką broń przeciwpancerną AT4 - wzbogacająć je o metalowe celowniki.

Pliki do pobrania:

America's Army: Special Forces Full (v. 2.1.0) (728.4 MB)

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1974&sys=gry

America's Army Special Forces v2.0.0a to 2.1.0 Patch (142 MB)

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1976

Szkolenia - skoki na spadochronie z wieży:

Kurs skoków spadochronowowych na sucho

Kurs skoków spadochronowowych na sucho

Nocne skoki 'na żywo':

Nocne skoki spadochronowe - ćwiczenia praktyczne

Nocne skoki spadochronowe - ćwiczenia praktyczne


Zobacz również