Zadbaj o rejestr

Ukazała się nowa edycja Reg Organizera - aplikacji do optymalizacji i edycji rejestru systemowego. Program, dostępny teraz w wersji 2.3.7, pomoże przyspieszyć system operacyjny bez konieczności żmudnego wyszukiwania kluczy i sprawdzania, które z nich są niepotrzebne, a które niezbędne do poprawnego działania systemu.

Zadbaj o rejestr
Aplikacja zawiera zestaw narzędzi do efektywnej konserwacji i zarządzania rejestrem systemowym oraz plikami konfiguracyjnymi systemu. Dzięki niej użytkownik ma możliwość przeglądania i edycji Rejestru oraz manualnego i automatycznego oczyszczania go ze zbędnych wpisów. Aplikacja pozwala również przeglądać nowe zmiany, zanim zostaną umieszczone w rejestrze na stałe (podgląd plików z rozszerzeniem REG) oraz modyfikować zapisy plików konfiguracyjnych INI.

Zadbaj o rejestr
Ogromną zaletą programu jest jego prosty interfejs, który, dzięki logicznemu układowi, pomaga użytkownikowi wykonać wszystkie niezbędne czynności. Po lewej stronie znajduje się pasek z narzędziami - edytor rejestru, edytor plików INI, oczyszczanie rejestru ze zbędnych wpisów, wyszukiwarka, deinstalator, ustawienia programu.

Reg Organizer przyda się zwłaszcza tym użytkownikom, którzy często instalują i usuwają programy pobrane z Internetu. Takie aplikacje nie zawsze mają dobry instalator i zdarza się, że nie można ich usunąć z komputera. W takim przypadku możemy użyć zakładki Software, która śledzi powiązania oprogramowania z rejestrem. Pozwala ona usunąć oporny program, bez obawy, że Windows wygeneruje komunikat o błędzie. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą śledzić i edytować uruchamiane podczas startu systemu procesy, powiązania typów plików i wiele innych ustawień.

W najnowszej wersji zoptymalizowano działanie programu i usunięto niewielkie błędy.

Zapraszamy do pobrania wersji shareware z naszego serwisu. Pełne wydanie dla zastowań indywidualnych kosztuje 29,95 USD.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: