Zagłosuj na Polaków w finale Imagine Cup 2011

Microsoft poinformował, że ruszyło właśnie specjalne głosowanie w kategorii "People's Choice Award" Imagine Cup 2011, dzięki któremu również polscy finaliści konkursu mogą zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy dolarów. Nie bądźmy obojętni i doceńmy pomysłowość naszych studentów. Głosujmy, tym bardziej, że zachęca nas do tego modelka Eva Longoria, której raczej trudno odmówić...

W finałowej rozgrywce konkurs Imagine Cup 2011 Polska wystawi drugą najliczniejszą reprezentacją narodową

W finałowej rozgrywce konkurs Imagine Cup 2011 Polska wystawi drugą najliczniejszą reprezentacją narodową

Polecamy:

Zobacz też:

Tegoroczny konkurs Imagine Cup 2011 może być dla nas bardzo pomyślny. W finałowej rozgrywce, która odbędzie w Nowym Jorku, Polska wystawi bowiem drugą najliczniejszą reprezentacją narodową (w sumie w jej składzie znajdzie się 21 studentów) rywalizującą w 5 różnych kategoriach.

Zanim to jednak nastąpi, również my mamy możliwość rywalizacji z internautami na całym świecie i oddania głosów na projekty naszych drużyn. Microsoft poinformował bowiem właśnie, że ruszyło specjalne głosowanie w kategorii "People’s Choice Award" Imagine Cup 2011. Jego zwycięzca może liczyć na tytuł oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Jeżeli doceniacie pomysłowość naszych studentów lub po prostu z czystej solidarności narodowej chcielibyście oddać na nich swój głos, możecie to zrobić wybierając jeden z następujących projektów:

Drużyna: DemosceneSpirit, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Projekt: Trident - pomaga w rozwiązywaniu problemów związanych z sytuacjami powodziowymi. Składa się z trzech modułów, z których każdy odpowiada innemu aspektowi tego zjawiska atmosferycznego.

Zagłosuj na projekt

Drużyna: WCY_TEAM, Wojskowa Akademia Techniczna

Projekt: COP4CE - Compact Operating Package for Critical Enagagements - system wbudowany dedykowany służbom policyjnym i ratowniczym. W skład całego projektu wchodzi terminal COP4CE współpracujący z aplikacją Command Center.

Zagłosuj na projekt

Drużyna: CodeRaiders, Politechnika Łódzka

Projekt: LifeCircle+ - jego celem jest stworzenie społeczeństwa regularnych dawców krwi oraz promocja samego krwiodawstwa.

Zagłosuj na projekt

Drużyna: Cellardoor, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Projekt: The Book of Elm - proponuje opartą o tematykę ochrony środowiska naturalnego grę "The Book of Elm", w której gracz sterując postacią Elma naprawia błędy popełnione przez ludzi.

Zagłosuj na projekt

Warto dodać, że do głosowania namawia również znana amerykańska modelka i aktorka, Eva Longoria.

Głosować można do 12 lipca. Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej ceremonii rozdania nagród w dniu 13 lipca.

Więcej informacji o Imagine Cup znajdziecie na stronie internetowej www.imaginecup.com.