Zagraj przed premierą w najnowsze gry Techlandu!

W 2014 roku Techland wprowadzi na rynek dwie nowe gry – „Dying Light” i „Hellraid”, ale osoby które zgłoszą się do Bazy Aktywnych Graczy mają szansę zagrać w nie już dziś, jeszcze przed oficjalną premierą!

Techland zachęca graczy z całej Polski do zapisywania się do Bazy Aktywnych Graczy. Spośród zarejestrowanych w niej osób wybierani są uczestnicy playtestów prowadzonych w biurach firmy we Wrocławiu i Warszawie. Podczas playtestów każdy uczestnik gra w jedną z najnowszych produkcji Techlandu, a następnie ocenia ją i dzieli się swoimi wrażeniami z twórcami, mając tym samym wpływ na finalną grę. Dodatkowo - nazwiska playtesterów umieszczane są w creditsach gry, czyli na liście jej współtwórców!

Warto już dziś zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy, żeby wziąć udział w zbliżających się playtestach dwóch tytułów produkowanych obecnie przez Techland – mrocznej gry fantasy „Hellraid” oraz action-survival horroru „Dying Light”, który przez czytelników serwisu IGN.com został wybrany jedną z najbardziej oczekiwanych gier 2014 roku.

Aby zapisać się do Bazy Aktywnych Graczy wystarczy odwiedzić specjalną stronę internetową www.playtesty.techland.pl i wypełnić krótki formularz. Zapraszamy wszystkich graczy!